Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē "BAU 2015" Minhenē, Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvmateriālu ražotājus un būvniecības uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "BAU 2015", kas norisināsies 2015. gada 19.-24. janvārī Minhenē, Vācijā!

Izstāde "BAU" ir lielākā Vācijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde, kura norisinās reizi divos gados. Šī izstāde tiek uzskatīta ne tikai par lielāko Vācijā, bet arī par vienu no lielākajām nozares izstādēm Eiropā.

2013. gadā šo izstādi kopumā apmeklēja 232 000 apmeklētāji no visām pasaules valstīm. Dalībnieku statusā 2013. gadā izstādē piedalījās vairāk kā 2 060 būvniecības un būvmateriālu ražotāju uzņēmumu.

Izstādē ir iespējams iepazīt plašu starptautiskā piedāvājuma klāstu vienuviet – sākot ar būvmateriālu ražotājiem, būvdarbu veicējiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem, beidzot pat ar projektētājiem un arhitektiem.

2015. gadā izstāde norisināsies 17 izstāžu hallēs ar kopējo platību 180 000 m2. LIAA izstādē plāno organizēt Latvijas nacionālo kopstendu 56 m2 apmērā.

Vairāk informācijas "BAU 2015" mājas lapā: www.bau-muenchen.com

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Pieteikšanās slēgta!


Kontaktinformācija:
Kaspars Abiks, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29449013
Fakss: +371 67039401
E-pasts: kaspars [dot] abiks [at] liaa [dot] gov [dot] lv


Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.