Latvijas nacionālais stends starptautiskajā iepakojumu izstādē "Fachpack 2015" Nirnbergā, Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas iepakojuma ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Fachpack" Vācijā, kas norisināsies no 2015. gada 29. septembra līdz 1. oktobrim Nirnbergā!

Izstāde "Fachpack" notiek reizi 2 gados un ir uzskatāma par svarīgāko izstādi, attīstot uzņēmuma eksportu uz Vācijas, Austrijas un Šveices tirgiem. Tā pulcē vairāk nekā 1400 iepakojuma ražotājus no kuriem 72% ir no Vācijas, bet pārējie ir no Itālijas, Francijas, Čehijas, Lielbritānijas, Polijas, Nīderlandes, kā arī Lietuvas un Latvijas, un citām valstīm.

Iepriekšējā izstādē 34 tūkstoši apmeklētāji galvenokārt bija no Vācijas, bet 22% no tiem bija starptautiskie apmeklētāji.  55% no Vācijas apmeklētājiem pārstāv valsts dienvidu reģionus. Starptautiskie izstādes apmeklētāji, galvenokārt, bija no Austrijas, Šveices, Nīderlandes, Itālijas, Polijas, Francijas, Ungārijas un Beļģijas. Izstādi apmeklē vairāk kā 300 žurnālisti no 14 valstīm.

Izstādes apmeklētāji, galvenokārt, meklēja papīra iepakojumu (18%), pārtikas iepakojumu (16%), kā arī citus iepakojuma veidus. Izstādes apmeklējuma iemesls visbiežāk saistīts ar jauna iepakojuma meklējumiem (51%), esošo kontaktu uzturēšanu (37%), vispārīgu tirgus konteksta apzināšanu (34%), jaunu kontaktu dibināšanu (29%), līgumu noslēgšanu (2%).

Vairāk informācijas izstādes mājas lapā www.fachpack.de

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 8 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Alise Barvika, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 29285669
Fakss: +371 67039401
E-pasts: alise [dot] barvika [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.