Latvijas nacionālais stends izstādē "GITEX week 2015" Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā informācijas tehnoloģiju inovāciju izstādē "GITEX week 2015", kas norisināsies 2015. gada 18.-22. oktobrī Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.

GITEX tehnoloģiju nedēļas ietvaros vienlaicīgi norisinās gan izstāde, gan arī vairākas konferences par jaunākajiem trendiem tehnoloģiju nozarē. Izstāde ir unikāla ar to, ka vienkopus apvieno jaunākās tehnoloģijas, inovācijas ar augstu pievienoto vērtību.

2014. gadā izstādē piedalījās 3728 kompānijas no 61 valsts un to apmeklēja 145 000 apmeklētāju no 150 dažādām valstīm, 85% no apmeklētājiem bija atbildīgi par investīciju projektiem.

Uzņēmēju ieguvumi piedaloties izstādē:

  • Iespēja dažās dienās veikt apjomīgu tirgus analīzi, identificēt konkurentus;
  • Iespēja satikt sadarbības partnerus no visas pasaules aicinot tos tikties stendā;
  • Iespēja dažu dienu laikā iegūt daudz jaunus klientus no visas pasaules, kas ir gan izstādes apmeklētāji, gan dalībnieki;
  • Iespēja sevi prezentēt starptautiskā izstādē, identificējot ar Latvijas valsti ar minimālu finanšu ieguldījumu;
  • Iespēja pirmajiem uzzināt par inovācijas un trendiem nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Tā kā uzņēmumu, kas var piedalīties nacionālajā stendā, skaits ir ierobežots, lēmums par apstiprinājumu dalībai stendā tiks nosūtīts pēc pieteikšanās beigām.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Andris Pārups, Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039474, +371 29555682
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris [dot] parups [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.