Latvijas nacionālais stends izstādē "1st China – Central and Eastern European Countries Investment and Trade EXPO" Ninbo, Ķīnā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas valstu tirdzniecības produktu izstādē "1st China – Central and Eastern European Countries Investment and Trade EXPO" (China CEEC Expo), kas norisināsies 2015. gada 8.-12. jūnijā Ninbo, Ķīnā!

Izstāde "China CEEC Expo" tiek rīkota Ķīnas un CAE valstu noslēgtās vienošanās par ciešāku sadarbību ietvaros, un ir 1. šāda veida specializētā izstāde Ķīnā. Izstādei paralēli norisināsies arī 14. Starptautiskā patēriņa preču gadatirgus China International Consumer Goods Fair.

Izstādes dalībniekiem būs iespēja iegūt daudz jaunu un perspektīvu biznesa kontaktu. Izstādē tiek organizēti gan uzņēmumu individuālie stendi, gan arī nacionālie un reģionālie stendi.

Dalībai stendā aicinām pieteikties uzņēmumus, kas piedāvā pārtiku, kosmētiku, videi draudzīgus produktus, medicīnas un ekoloģisko tūrismu, kā arī izdevīgus transporta un loģistikas pakalpojumus.


  • Stenda laukuma izmaksas un standarta aprīkojuma (galdi, krēsli, vitrīnas) izmaksas sedz izstādes organizatori.
  • Stenda koncepciju izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem.
  • Stenda dizaina izstrādes un izgatavošanas izmaksas sedz LIAA. 
  • Mārketinga materiālu izmaksas, produktu paraugu nosūtīšanas un atmuitošanu izmaksas sedz paši uzņēmumi.
  • Izstādes organizatori piedāvā bezmaksas pārvadājumus autobusos no Šanhajas  lidostas uz Ningbo (attālums aptuveni 200 km), kā arī no lielākajām viesnīcām uz izstāžu kompleksu.
  • Precīzas dalības izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms dalībnieku skaits un stenda noformējums.
  • Krievu un angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība nacionālā stenda dalībniekiem. Tulku pakalpojumu izmaksas jāsedz uzņēmējiem.
  • Stenda dalībniekiem pašiem jāsedz arī savu darbinieku komandējuma (ceļa un uzturēšanās izmaksas) izdevumi.

Par šiem un citiem jautājumiem tiks rīkota sanāksme ar iesaistītajiem uzņēmumiem uzreiz pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Latvijas nacionālā stenda dalībnieku atlasi veiks LIAA.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās līdz 15. maijam ŠEIT.


Kontaktinformācija:
Andris Pārups, Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039474, +371 29555682
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris [dot] parups [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.