Latvijas nacionālais stends izstādē "Info Security Europe" Lielbritānijā (Londonā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas informācijas tehnoloģiju un kiberdrošības uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Info Security Europe" Lielbritānijā, kas norisināsies 2019. gada 4. - 6. jūnijā Londonā!

Izstāde "Info Security Europe" ir reģiona lielākā kiberdrošības izstāde, kuru ik gadu apmeklē vairāk kā 15 000 kiberdrošības speciālisti. Izstādes norises laikā apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem kiberdrošības sasniegumiem un apmeklēt seminārus, kuru laikā apmeklētāji tiek informēti par jaunākajām kiberdrošības aktualitātēm.

Izstādē LIAA organizēs mazo nacionālo stendu 24,5 m2 platībā. Stenda konstrukcija tiks īrēta no izstādes organizatoriem un aplīmēta ar fototapeti. Dalībai Nacionālajā stendā tiks apstiprināti ne vairāk kā 5 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit. Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes stenda platības noma, stenda standarta konstrukcijas nomas un uzstādīšanas izmaksas, pakalpojumi stendam, uzņēmumu reģistrācijas maksas izstādē izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra  Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas šeit.

Lai izmantotu LIAA pakalpojumus, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

 Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar stenda dalībniekiem
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma izmaksām (transports, naktsmītne, dienas nauda, viesnīcas rezervēšanu, eksponātu transportēšanu), kā arī citām izmaksām.
  • Par papildus izmaksām dalībnieki tiks informēti pēc pieteikšanās pasākumam.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Toms Sudrabs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 28780816
E-pasts: toms.sudrabs [at] liaa.gov.lv