Latvijas nacionālais stends izstādē "Busan International Seafood & Fisheries 2018" Dienvidkorejā (Busanā)

Latvija pirmo reizi ar nacionālo stendu piedalījās Korejā notiekošajā Busanas starptautiskajā jūras produktu un zivsaimniecības izstādē BISFE (Busan International Seafood & Fisheries 2018", kas norisinājās no 31. oktobra līdz 2. novembrim. 

Nacionālo stendu organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA ar Embassy of Latvia in Korea 주한라트비아 대사관 atbalstu. Stendā bija sastopami trīs uzņēmumi – PERUZABanga LTD un "Amberfish" (SIA Frozen Foods). Paralēli norisinājās Latvijas vēstnieka Korejas Republikā Pētera Vaivara vizīte Busanā, kuras ietvaros vēstnieks arī apmeklēja izstādi un atklāja Latvijas stendu.

BISFE ir viena no 3 lielākajām jūras produktu un zivsaimniecības izstādēm Āzijā, tai skaitā vadošā nozares izstāde Korejā, kas tiek organizēta jau 11 gadus. Izstādē ik gadu piedalās vairāk kā 400 jūras produktu ražotāji, kā arī zivsaimniecības aprīkojuma, jūras biotehnoloģiju, makšķerēšanas piederumu un citi ar nozari saistīti ražotāji no vairāk kā 20 pasaules valstīm. Vairāk informācijas par "BISFE 2018" izstādes mājaslapā: www.bisfe.com/indexe.php
 

Attēli: