Latvijas kopstends starptautiskajā izstādē Timber Expo 2019 Lielbritānijā (Birmingemā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas koka māju ražotājus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā izstādē TIMBER EXPO 2019 Lielbritanijā, kas norisināsies 2019. gada 8.-10. oktobrī Birmingemā!

TIMBER EXPO ir izstāde, kur piedalās dažādu kokmateriālu ražotāji un koka būvniecības nozares uzņēmēji. Izstādi apmeklē pārsvarā koka nozares profesionāļi – arhitekti, dizaineri, dažāda veida inženieri, būvnieki, dažādu projektu attīstītāji, būvmateriālu ražotāji, kā arī kokmateriālu tirgotāji un aģenti.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot vietas ne vairāk kā 4 uzņēmumiem. Stenda kopējā platība atkarīga no dalībnieku skaita.

Uzņēmumam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Stenda laukuma īre un standarta konstrukciju īre: 465 EUR/m2– aptuveni 2350 EUR no uzņēmuma
  2. Ar pasākumu saistītās izmaksas (Reģistrācijas maksa, reklāmas izmaksas, apdrošināšana): aptuveni 380 EUR no uzņēmuma
  3. Tehniskā aprīkojuma īre: aptuveni 400 EUR no uzņēmuma (summa tiks precizēta un būs atkarīga no uzņēmuma izvēlētā stenda aprīkojuma un stenda dizaina);
  4. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 20 stundas) – 597.60 EUR bez PVN.

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Pēc izstādes tie uzņēmumi, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50% no punktos 1.–3. norādītajām izmaksām un 100% no punktā nr. 4 norādītajām izmaksām.

Dalībnieku atlasi dalībai kopstendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Pieteikšanās slēgta.

Kontaktinformācija
Toms Sudrabs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 28780816
E-pasts: toms.sudrabs [at] liaa.gov.lv