Latvijas kopstends starptautiskajā izstādē "BATIMAT 2019" Francijā (Parīzē)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas koka būvniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā izstādē "BATIMAT" Francijā, kas norisināsies 2019. gada 4.8. novembrī Parīzē!

BATIMAT ir vadošā būvniecības sektora izstāde Francijā, kas notiek reizi divos gados. 2017. gadā izstādē piedalījās vairāk kā 1 770 dalībnieku (60 % no ārvalstīm), un to apmeklēja 275 000 apmeklētāju, no kuriem 22 % bija no ārvalstīm.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot vietas ne vairāk kā 4 uzņēmumiem. Stenda kopējā platība ir 25 m2 un tas atradīsies izstāžu kompleksa 6. hallē koka būvniecības sektorā. 

Uzņēmumam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Stenda laukuma īre: standarta konstrukcijai: 319 EUR/m2 – aptuveni 2 000 EUR no uzņēmuma.
  2. Ar pasākumu saistītās izmaksas (reģistrācijas maksa, reklāmas izmaksas, apdrošināšana): aptuveni 650 EUR no uzņēmuma.
  3. Stenda konstrukcijas noma: 115 EUR/m2 – aptuveni 700 EUR no uzņēmuma (summa tiks precizēta un būs atkarīga no uzņēmuma izvēlētā stenda aprīkojuma un stenda dizaina).
  4. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 20 stundas) – 597,60 EUR (bez PVN).

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Pēc izstādes tie uzņēmumi, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50 % no 1.–3. punktā norādītajām izmaksām un 100 % no 4. punktā norādītajām izmaksām.

Dalībnieku atlasi dalībai kopstendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lai saņemtu Eiropas Savienības finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit

Pieteikšanās slēgta.

Kontaktinformācija
Kaspars Abiks, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 29449013
E-pasts: kaspars.abiks [at] liaa.gov.lv