Latvijas kopstends koka būvniecības izstādē “Bois & Habitat” Beļģijā (Namīrā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas koka būvniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā izstādē "Bois & Habitat", kas norisināsies 2019. gada 22.–25. martā Beļģijā, Namīrā.

Izstāde “Bois & Habitat” norisinās kopš 1999. gada, un tā ir pilnībā veltīta koka būvniecības nozarei – koka māju celtniecībai, renovācijai, apdarei un dizainam.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda (“shell scheme”) konstrukcija, piedāvājot vietas ne vairāk kā 4 uzņēmumiem. Stenda kopējā platība atkarīga no dalībnieku skaita. Katram dalībniekam paredzēti aptuveni 8 m2. Uzņēmumam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Stenda laukuma īre: standarta konstrukcijai: 102.00 EUR/m2– aptuveni 816.00 EUR no uzņēmuma 
  2. Ar pasākumu saistītās izmaksas (Reģistrācijas maksa, reklāmas izmaksas, apdrošināšana): 20.00 EUR/m2– aptuveni 160.00 EUR no uzņēmuma 
  3. Stenda konstrukcijas noma: 75.00 EUR/m2 aptuveni 600.00 EUR no uzņēmuma (summa tiks precizēta un būs atkarīga no uzņēmuma izvēlētā stenda aprīkojuma un stenda dizaina);
  4. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 30 stundas) – 896.40 EUR bez PVN.

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina samaksas termiņš – 2018. gada 15. decembris. Pēc izstādes tie uzņēmumi, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50% no punktos 1.–3. norādītajām izmaksām un 100% no punktā nr. 4 norādītajām izmaksām.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lai pasākuma izdevumus segtu no ES Fondu līdzekļiem, nepieciešams noslēgt LIAA līgumu par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Kaspars Abiks, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29449013
E-pasts: kaspars.abiks [at] liaa.gov.lv