Latvijas kopstends izstādē "PLMA`s World of Private Label 2020" Nīderlandē (Amsterdamā)

Pasākums pārcelts no 2020. gada 26.-27 maija uz 2020. gada 2.-3. decembri!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas nozares uzņēmumus pieteikties dalībai Latvijas uzņēmumu kopstendā izstādē PLMA, Amsterdamā, kas norisināsies no 2020. gada 2. līdz 3. decembrim!

Izstādē tiks izmantota standarta stenda (“shell scheme”) konstrukcija. Stenda kopējā platība atkarīga no dalībnieku skaita. Uz katru dalībnieku ir nepieciešams reģistrēt 9m2.

Dalībai Latvijas kopstendā tiks atlasīti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Provizoriskās izmaksas:

  1. Reģistrācijas maksa: 1500 EUR (uzņēmumiem, kas reģistrējas kā PLMA biedri) vai 2500 EUR (uzņēmumiem, kas nereģistrējas kā PLMA biedri)
  2. Stenda laukuma un konstrukcijas noma – 2900 EUR / 9m2
  3. Papildus ekipējums (elektrība, apgaismojums, stenda sienu dizains, darba lete ar krēslu, pārrunu galds, plaukts produktu novietošanai u.c. pēc nepieciešamības) – aptuveni 1600 - 1800 EUR*
  4. Uzņēmumiem, kuriem nav noslēgts līgums “Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas (uzņēmējdarbība)” projektā vai nav iespējams saņemt atbalstu projekta ietvaros, papildus jāsedz stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 20 stundas) – 723,20 EUR (ieskaitot PVN)

*Konkrētākas provizoriskās izmaksas būs iespējams precizēt tikai tad, kad būs zināms dalībnieku skaits un izrietoši piešķirta lokācija izstādē.

Papildus jārēķinās ar šādām izmaksām:

  1. Transports, viesnīca;
  2. Eksponātu transportēšanas organizēšana;
  3. Papildus specifiska aprīkojuma pasūtīšana, piemēram, aukstuma vitrīna (katram uzņēmumam atsevišķi, ja būs šāda nepieciešamība).

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. 

Līdzfinansējums dalībai šajā izstādē nav pieejams! Maksājuma pieprasījumi tiek pieņemti par darbībām, kas veiktas līdz 29. februārim (ieskaitot). Vairāk informācijas šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/starptautiskas-konkuretspejas-veicinasana/u

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija: 
Katrīna Zelle, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 27548088
E-pasts: katrina.zelle [at] liaa.gov.lv