Latvijas kopstends izstādē "PLMA`s World of Private Label 2019" Nīderlandē (Amsterdamā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas nozares uzņēmumus pieteikties dalībai Latvijas uzņēmumu kopstendā izstādē PLMA, Amsterdamā, kas norisināsies no 2019. gada 21. līdz 22. maijam!

Izstādē tiks izmantota standarta stenda (“shell scheme”) konstrukcija. Stenda kopējā platība atkarīga no dalībnieku skaita. Katram dalībniekam paredzēti 9m2.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Provizoriskās izmaksas:

  1. Reģistrācijas maksa: 1500 EUR (uzņēmumiem, kas nereģistrējas kā PLMA biedri) vai 2500 EUR (uzņēmumiem, kas reģistrējas kā PLMA biedri)
  2. Darba vieta stendā (stenda vietas un konstrukcijas noma, elektrība, darba lete ar krēslu, pārrunu galds, plaukts produktu novietošanai) – aptuveni 4000 - 4500 EUR*

*Konkrētākas provizoriskās izmaksas būs iespējams precizēt tikai tad, kad būs zināms dalībnieku skaits un izrietoši piešķirta lokācija izstādē. Ja dalībnieku skaits ir vismaz 6, izmaksas samazināsies!

Papildus jārēķinās ar šādām izmaksām:

  1. Transports, viesnīca;
  2. Eksponātu transportēšanas organizēšana;
  3. Papildus aprīkojuma pasūtīšana, piemēram, aukstuma vitrīna (katram uzņēmumam atsevišķi, ja būs šāda nepieciešamība).

SVARĪGI! 
Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina samaksas termiņš – 2018. gada decembris.

Līdzfinansējums dalībai šajā izstādē nav pieejams! Maksājuma pieprasījumi tiek pieņemti līdz, par darbībām, kas veiktas līdz 2019.gada 30.aprīlim (ieskaitot).

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija: 
Katrīna Zelle, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 27548088
E-pasts: katrina.zelle [at] liaa.gov.lv