Latvijas kopstends izstādē "PLMA`s World of Private Label 2019" Nīderlandē

"PLMA`s World of Private Label" ir viena no Eiropas nozīmīgākajām izstādēm privāto preču zīmju (private label) sektorā, kur ražotāji tiekas ar mazumtirgotājiem no visas pasaules, piedāvājot savu produkciju.

Šogad izstādē, kura norisinās no 21. līdz 22. maijam Amsterdamā,  kopumā piedalās vairāk nekā 2600 kompānijas no 70 valstīm, izstādē apskatāmi arī 60 valstu nacionālie stendi - tai skaitā Latvijas. Paredzams, ka izstādi apmeklēs vairāk nekā 15 000 interesentu. Latviju nacionālajā stendā pārstāv 5 uzņēmumi - AS Tukuma Piens, SIA Felici, SIA Maiznīca Flora, SIA Pure Chocolate un SIA Lat Eko Food. Kopumā izstādē pārstāvēti 15 Latvijas uzņēmumi. 

Pirms izstādēs, 20.maijā, LIAA Latvijas uzņēmumiem rīkoja semināru par Nīderlandes tirgus specifiku.  Seminārā uzņēmumus lektori Robs Benjamins (Rob Benjamin, Partner, Brand and Business Architechts) un  Mirjama van Šonhovena (Mirjam van Schoonhoven, Relephant Legal Solutions ) vērsa uzmanību uz tādām jomām kā pārtikas sektors un lielveikali Nīderlandē (tendences, iespējas tirgos), kā arī sadarbību ar izplatītajiem Nīderlandē un līgumu slēgšanas aspektiem.

Attēli: