Latvijas kopstends izstādē “CPhI South East Asia” Taizemē (Bangkokā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas farmācijas nozares uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā izstādē “CPHI South East Asia”, kas norisināsies 2019. gada 12.–14. martā Bangkokā, Taizemē!

Izstāde CPHI South East Asia ir nozares nozīmīgākā izstāde reģionā, pulcējot vairāk nekā 6000 profesionāļus no 60 valstīm. Dienvidaustrumāzija ir reģions ar augstu izaugsmi un lielu potenciālu. Paredzams, ka Taizemes zāļu pārdošanas apjoms 2019. gadā pieaugs par 8,4%. 

Taizeme ir trešā no visblīvāk apdzīvotajām valstīm Dienvidaustrumāzijā, kuras pašlaik piedzīvo ekonomisko attīstību un mainās demogrāfiskie rādītāji, sniedzot iespējas gan vietējām, gan starptautiskajām farmācijas kompānijām. 

Kopējais iedzīvotāju skaits reģionā ir aptuveni 560 miljoni cilvēku, un kopā ar kaimiņiem Indonēziju, Taizeme aptver 51,9% no reģionālā farmācijas tirgus.

Latvijas kopstends tiks organizēt pirmo reizi, lai arī Latvijas uzņēmumiem būtu iespēja piedalīties izstādē un tikties ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Latvijas kopstendā 18m2 paredzēta vieta pieciem farmācijas uzņēmumiem.

Uzņēmumam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Stenda laukuma īre: 2 atvērtas malas standarta konstrukcijai: 424.00 EUR/m2– aptuveni 1527.00 EUR no uzņēmuma 
  2. Ar pasākumu saistītās izmaksas (Venue related fees): 6.15 EUR/m2– aptuveni 25.00 EUR no uzņēmuma 
  3. Informācijas ievietošana katalogā – 475.00 EUR no uzņēmuma 
  4. Stenda konstrukcijas noma – aptuveni 530.00 EUR no uzņēmuma (summa tiks precizēta un būs atkarīga no uzņēmuma izvēlētā stenda aprīkojuma un stenda dizaina);
  5. Reģistrācijas maksa –  285.00 EUR no uzņēmuma 
  6. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 30 stundas) – 896.40 EUR bez PVN.

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina samaksas termiņš – 2018. gada 15. decembris. Pēc izstādes tie uzņēmumi, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu varēs atgūt 50% no punktos 1. – 5. norādītajām izmaksām un 100% no punktā nr. 6 norādītajām izmaksām.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeitLIAA patur tiesības neorganizēt kopstendu, ja dalībnieki, kuri ir apstiprināti kopstendā, neveic samaksu par dalību līdz 2018. gada 15. decembrim.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija: 
Maija Helde, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 28600268
E-pasts: maija.helde [at] liaa.gov.lv