Latvijas kopstends izstādē "China International Import Expo" Ķīnā (Šanhajā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas nozares uzņēmumus pieteikties dalībai Latvijas uzņēmumu kopstendā izstādē China International Import Expo (CIIE) Ķīnā (Šanhajā), kas norisināsies no 2019. gada 5. līdz 10.novembrim!

China International Import Expo (CIIE) ir viena no gada nozīmīgākajām izstādēm Ķīnā, kas vienuviet aicina ražotājus no visas pasaules demonstrēt savas preces un pakalpojumus iepircējiem no visas Ķīnas. Pirmā izstāde notika 2018. gadā un izstādes laikā darījumi pārsniedza 57,8 miljardus USD. Izstāde ir daudznozaru un katrai nozarei tiek atvēlēts atsevišķs paviljons. Plašāku informāciju par izstādi skatīt šeit.

LIAA izstādes pārtikas hallē ir rezervējis vietu 12 individuālo stendu izvietošanai. Izrietoši LIAA piedāvā iespēju Latvijas pārtikas produktu ražotājus izvietot viens otram blakus, nepieciešamības gadījumā nodrošinot arī vienota dizaina izstrādi stendiem, potenciālo partneru piesaisti,  tikšanos organizēšanu un iespēju reklamēt Latviju un Latvijas produktus vietējā presē.

Katram dalībniekam paredzētā stenda platība: 9m2

Pārtikas nozares uzņēmumiem, kuri jau ir pieteikušies izstādei un apmaksājuši savu dalību, arī ir iespējams savu individuālo stendu izvietot blakus pārējiem Latvijas pārtikas produktu ražotājiem rezervētajā lokācijā.

Provizoriskās izmaksas:

  1. 9m2 vietas un standarta konstrukcijas noma ~ 2700 EUR (cenā iekļauta arī elektrība, apgaismojums, mēbeles – darba galds, pārrunu galds ar 4 krēsliem, stikla vitrīna);
  2. Dizains (stend sienu un darba aplīmēšanas izmaksas) – vēl tiks precizētas (plānotās izmaksas līdz 500 EUR);
  3. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 20 stundas) – 597,60 EUR bez PVN*.

**Tiek piešķirts kā atbalsts, uz kuru var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Papildus jārēķinās ar šādām izmaksām:

  1. Transports, viesnīca;
  2. Eksponātu transportēšanas organizēšana;
  3. Papildus aprīkojuma pasūtīšana, piemēram, aukstuma vitrīna (katram uzņēmumam atsevišķi, ja būs šāda nepieciešamība).

Par līdzfinansējuma saņemšanas iespējām dalībai izstādē, lūgums sekot līdzi šeit.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija: 
Katrīna Zelle, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 27548088
E-pasts: katrina.zelle [at] liaa.gov.lv