Latvijas kopstends izstādē "China – Central and Eastern European Countries Investment and Trade EXPO" Ķīnā (Ninbo)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas (CAE) valstu tirdzniecības produktu izstādē "China – Central and Eastern European Countries Investment and Trade EXPO" (China CEEC Expo) Ķīnā, kas norisināsies 2019. gada 8. - 12. jūnijā Ninbo!

Izstāde "China CEEC Expo" tiek rīkota Ķīnas un CAE valstu noslēgtās vienošanās par ciešāku sadarbību ietvaros, un ir vienīgā šāda veida specializētā izstāde Ķīnā.

Dalībai stendā aicinām pieteikties uzņēmumus, kuru sortimentā ir plaša patēriņa preces, interjera priekšmeti, galantērijas preces, pārtika, kosmētika, videi draudzīgi produkti, īpaši, kuriem ir izplatītāji Ķīnā, kā arī medicīnas un ekoloģiskā tūrisma pakalpojumu un transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējus.

  • Stenda laukuma izmaksas un standarta aprīkojuma (galdi, krēsli, vitrīnas) izmaksas sedz izstādes organizatori Ķīnā
  • Stenda koncepciju izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem
  • Stenda dizaina izstrādes izmaksas sedz LIAA, stenda izgatavošanas izmaksas sedz izstādes organizatori Ķīnā
  • Izstādes organizatori piedāvā bezmaksas pārvadājumus autobusos no Šanhajas  lidostas uz Ninbo (attālums aptuveni 250 km), kā arī no lielākajām viesnīcām uz izstāžu kompleksu
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, eksponātu transportēšanas un citām izmaksām

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Dalībniekiem kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 4 stundas) – 119.52 EUR bez PVN.  - būs jāsedz no saviem līdzekļiem. Vairāk informācijas šeit.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem. Kritērijus skatīt šeit.

Lai izmantotu LIAA pakalpojumus, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Jadviga Neimane, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 29128382
E-pasts: jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv