Latvijas grāmatizdevēji un poligrāfijas uzņēmumi izstādē "Frankfurt Book Fair"

No 14.-18. oktobrim Latvijas grāmatizdevēji un poligrāfijas uzņēmumi piedalījās starptautiskajā izstādē " Frankfurt Book Fair ", kas norisinājās Frankfurtē, Vācijā.

Latviju nacionālajā stendā pārstāvēja: 

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija, Latvijas Grāmatnieku ģilde , Lauku Avīze izdevniecība, Zvaigzne ABS, Apgāds Mansards, Jumava, Pētergailis, Liels un mazs, Neputns, Valters un Rapa, PNB Pritnt, Poligrāfijas grupa Mūkusala, Veiters korporācija, LIDOJOŠĀ ZIVS, BT1, Jāņa Rozes apgāds, Universal universe

" Frankfurt Book Fair " ir viena no nozīmīgākajām grāmatu izdevējdarbības un poligrāfijas nozares izstādēm pasaulē. Izstādi ik gadu apmeklē ap 300 tūkstošiem cilvēku no vairāk kā 100 pasaules valstīm. Izstādē ar stendu piedalās vairāk kā 7,4 tūkstoši uzņēmumu, bet izstādes aktivitātēm seko vairāk kā 10 tūkstoši žurnālistu.  Latvijas stenda mērķis ir veicināt Latvijas grāmatniecības nozares atpazīstamību, kā arī jaunu kontaktu veidošanos, kas sekmētu Latvijas autoru darbu, kā arī Latvijas drukas produktu eksportu pasaulē. Izstādes laikā notiek arī daudzi tematiskie pasākumi, kas veltīti dažādām ar grāmatniecību saistītām tēmām.

Attēli: