Latvijas dienu “Taste Latvia” atklāšana un valsts vizīte Sanktpēterburgā

25. un 27. martā Latvijas Republikas Ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Krievijas Federācijā Māri Riekstiņu  vizītē pavadīja arī Latvijas uzņēmēju delegācija vairāk nekā 22 uzņēmumu sastāvā, pārstāvot transporta un loģistikas, tūrisma un medicīnas tūrisma, pārtikas ražošanas, kā arī izglītības un tekstila nozares.

26. martā Ļeņingradas apgabalā norisinājās “Krievijas – Latvijas lietišķais forums” un oficiālās delegācijas tikšanās ar Ļeņingradas apgabala tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Juriju Vasiļjevu, un Ļeņingradas apgabala vice gubernatoru Sergeju Perminovu. Tāpat 26. martā norisinājās arī pieņemšana par godu LIAA organizēto Latvijas Dienu Sanktpēterburgā atklāšanai.

27. martā Latvijas delegāciju tik uzņemta Sanktpēterburgas Tirdzniecības un rūpniecības palātā, kur norisinājās Latvijas un Krievijas uzņēmēju apaļā galda tikšanās, kā arī tūrisma industrijai veltīts seminārs “Magnetic Latvia”. Pēcāk delegācija devās uz Latvijas dienu norises vietu – “Stockmann Delikatessen” tirdzniecības centru, kur ar mūsdienu Latvijas virtuvi klātesošos iepazīstināja “3 Pavāru” restorāna pieredzējušie pavāri, bet papildu kultūras baudījumu sniedza folkgrupa no Latvijas “Dindaru”. Tirdzniecības centrā arī šobrīd tiek prezentēta produkcija no Latvijas uzņēmumiem – Felici ar zīmolu “Graci”, MILZU!, BALTĀS NAKTIS, MARIO, EDVARK ar zīmolu “Royal Berry”, Skrīveru saldumi, RicBerry, Rāmkalni Nordeko, Food Union, ORCLA, PērnesL.

Attēli: