Latvijas dienas „Taste Latvia - Latviyanı Duyun” Azerbaidžānā

No 24. novembra līdz pat 12. decembrim Azerbaidžānā  ar Latvijā ražotām precēm, pavāru meistarklasēm, dažādiem pasākumiem un Latvijas dizaina produkcijas prezentācijām varēs iepazīties Azerbaidžānas iedzīvotāji. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) mārketinga pasākuma ietvaros Baku notiks Latvijas dienas „Taste Latvia - Latviyanı Duyun”.

Latvijas dienas atklāja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, ar kuru kopā uz Baku (Azerbaidžānu) dosies arī uzņēmēju delegācija. Biznesa delegācijas sastāvā ir  30 Latvijas vadošo uzņēmu pārstāvji no pārtikas, transporta un loģistikas, IKT, projektēšanas, arhitektūras un dizaina, tekstila, finanšu un citām nozarēm.

Tirdzniecības centrā "Araz supermarket" izvietots Latvijas stends, kur ar īpašu akcijas zīmi marķēti Latvijā radīti produkti  šprotes un zivju produkcijas izstrādājumi no uzņēmumu SIA Karavela, SIA GAMMA-A , SIA Piejūra, AS Ventspils zivju konservu kombināts produkcijas klāsta, gaļas izstrādājumi no SIA Rēzeknes gaļas kombināts, dažādi piena produkti no uzņēmuma AS Rīgas piena kombināts ,SIA Puratos Latvia –dažādu veidu ievārījumi, kā arī citu ražotāji produkti.

Latvijas modes zīmoli "Coo Culte", "Narciss", "Anna Led" piedalīsies Latvijas Dizaina izstādes atklāšanā. Ar Latvijas virtuvi iepazīstinās Latvijas garšu eksperti – pavāri Māris Astičs un Nokolajs Borodkins. Notiks arī Latvijas bārmeņu Andra Reizenberga un Pētera Repečko meistarklase.

26.novembrī  izstāžu zālē "Heydər Əliyev Mərkəzi" tiks atklāta Latvijas Mākslas Akadēmijas profesoru grupas izstāde "Different Seas. One World" . Dažādas jūras, viena silta, bet cita vēsa. Atšķirīgi temperamenti un citāda pieredze, bet visā tajā ir, kas vienojošs – Viena pasaule kurā mēs dzīvojam.Izstādes autori ir Latvijas Mākslas akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs un profesori Kristaps Zariņš un Andris Vītoliņš. Apmeklētāji ar izstādi varēs iepazīties līdz pat 2016.gada .februāra beigām.