Latvijas dienas Lietuvā

Laikā no 20. aprīļa līdz 5. maijam Lietuvā norisinājās jau par tradīciju kļuvušās Latvijas dienas "Taste Latvia" jeb "Atrask Latviją! 2017", kā arī  ikgadējā Nameja Balvas pasniegšanas ceremonija. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 30 dažādu nozaru uzņēmumi no Latvijas. 

Latvijas dienu ietvaros attiecīgās valsts iedzīvotāji tiek iepazīstināti ar dažādām Latvijas īpatnībām - gan produkcijas ,gan kultūras jomās. Latvijas dienu ietvaros tika izdots avīzes Verslo Žinios pielikums par Latviju, biznesa vidi Latvijā, tūrisma iespējām, sadarbību starp Latviju un Lietuvu. Tāpat Pegasas grāmatnīcā organizēta bērnu grāmatas “Lauvas rūciens” lasīšana, Latvijas produkcijas ekspozīcija, kā arī Laimes Rats ar Latvijas produkciju.

Viļņā tika atklāta Latvijas dizaina nozares ekspozīcija. Dizaina konceptveikalā Locals.lt Latvijas dizaineru tikās arī ar žurnālistiem. Uzņēmumiem tika organizēta arī kontaktbirža pēc iepriekš saskaņota grafika. Kontaktbirža tika organizēta Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN Latvija) projekta ietvaros sadarbībā ar Enterprise Europe Network Lietuva (EEN Lithuania).

Nameja Balvas pasniegšanas ceremonijā piedalījās LR Ekonomikas Ministrs Arvils Ašeradens, LR Vēstnieks Lietuvā Einars Semanis, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, Latvijas Tirdzniecības palātas Lietuvā pārstāvji, esošie un potenciālie Latvijas uzņēmumu sadarbības partneri, veikalu pārstāvji, nozaru asociāciju pārstāvji, mediju pārstāvji un citi.

Attēli: