Latvijā ražoti uztura bagātinātāji izstādē "Vitafood Asia 2017"

No 2017.gada 5. līdz 6.septembrim 5 Latvijas farmācijas kompānijas, kas ražo uztura bagātinātājus,  piedalījās izstādē Vitafood Asia 2017. Vitafoods Asia ir  veltīta veselību veicinošo sastāvdaļu un izejvielu, funkcionālās pārtikas un kosmētikas industrijām.

2017.gadā Āzijas izstāde pirmo reizi no Honkongas tika pārcelta uz Singapūru, piedzīvojot lielāko apmeklētāju skaitu izstādes pastāvēšanas vēsturē kopš 2011.gada, kad paralēli Eiropā notiekošajai izstādei tika organizēta arī Āzijas Vitafoods izstāde. 2017.gada Āzijas izstādē piedalījās arī rekordliels piegādātāju skaits no visas pasaules, ietverot vairāk kā 300 izstādes dalībnieku. Starp tiem 2 stendos piedalījās 5 Latvijas kompānijas. Latvijas Ķīmijas un Farmācijas asociācijas vadītajā stendā B17 piedalījās kompānijas: SIA “CLS Technology”, SIA “Silv EXPO” un AS “Biolat”. Stendā J35 piedalījās SIA “Jelgavfarm” un SIA “L.E.V. Ekstraktu rūpnīca.

Interesi par Latvijas kompāniju produktiem izrādīja pārstāvji no dažādām Āzijas valstīm, īpaši no: Singapūras, Honkongas, Ķīnas, Taivānas, Vjetnamas, Malaizijas, Taizemes, Indonēzijas, Dienvidkorejas, Filipīnām, Indijas, Austrālijas un Jaunzēlandes.

Īpašus nopelnus izpelnījās kompānijas “CLS Technology” produkts Imukan kids formula 1+, kas paredzēts imunitātes stiprināšanai bērniem. Tas tika izvēlēts kā viens no izstādes īpaši izceltajiem produktiem, kas tika izvietots speciālā stendā Inspiration Showcase.

Attēli: