Kosmētikas un funkcionālās pārtikas ražotāju tirdzniecības misija Polijā izstādes "Beauty Forum" laikā Varšavā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas un funkcionālās pārtikas ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Polijā, kas norisināsies 2015. gada 7.-8. martā Varšavā.

Beauty Forum ir lielākais forums Polijā skaistumkopšanas jomā, kurā jau ceturto reizi pulcēsies eksperti no visas pasaules. 2014. gadā tajā piedalījās 450 dalībnieki  un 10 000 profesionālo apmeklētāju. Foruma ietvaros notiks:


  • starptautiskā izstāde;
  • konference un semināri.

LIAA piedalīsies ar savu stendu (10 m2) un aicina uzņēmējus izmantot šo iespēju prezentēt sevi. Precīzas izmaksas tiks paziņotas pēc pieteikšanās termiņa beigām. Tās var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Kontaktinformācija:
Mairita Coņeva, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26311383
Fakss: +371 67039401
E-pasts: mairita [dot] coneva [at] liaa [dot] gov [dot] lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.