Kosmētikas ražotāju tirdzniecības misija Somijā izstādes "I love me" laikā Helsinkos

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Somijā, kas norisināsies 2015. gada 16.-18. oktobrī izstādes "I love me" laikā Helsinkos.

"I love me" izstāde ir lielākais skaistumkopšanai un dzīvesstila tendencēm veltītais pasākums Somijā. Izstādi apmeklē gan profesionālā publika (vairāk kā 3400), gan arī patērētāji, kuru skaits pārsniedz 43 tūkstošus. Pirmo reizi izstādē tiek pievienota arī profesionālo skaistumkopšanas speciālistu izstāde, kas līdz šim notika atsevišķi.

Izstādes ietvaros notiks sekojošu produktu prezentācijas: sejas un ķermeņa preparāti, make-up, tetovējumi, estētiskā ķirurģija, produkti matu kopšanai, kā arī citi.

LIAA piedalīsies ar savu stendu (aptuveni 10 m2) un aicina uzņēmējus izmantot šo iespēju prezentēt sevi.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu. Precīza dalības maksa tirdzniecības misijā tiks paziņota pēc pieteikšanās termiņa beigām. Tā var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita un tirdzniecības misijas programmas.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Mairita Coņeva, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26311383
Fakss: +371 67039401
E-pasts: mairita [dot] coneva [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.