Kosmētikas ražošanas uzņēmumu tirdzniecības misija starptautiskās izstādes "Cosmoprof North America 2019" laikā ASV (Lasvegasā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas ražošanas uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā starptautiskās kosmētikas un skaistumkopšanas izstādes “Cosmoprof North America 2019” ietvaros ASV (Nevadas štatā), kas norisināsies no 2019. gada 23. - 31. jūlijam Lasvegasā!

Cosmoprof North America izstāde ir vadošais B2B skaistumkopšanas nozarei veltītais pasākums Ziemeļamerikā, kas apvieno vadošos nozares speciālistus visā kosmētikas piegādes ķēdē: sākot no sastāvdaļu un izejmateriālu piegādātājiem, līgumuzņēmumiem, iekārtu un iepakojuma ražotājiem.

Papildus izstādes apmeklējumam, tirdzniecības misijas dalībniekiem, Latvijas uzņēmējiem būs iespēja iepazīt Amerikas kosmētikas nozari un tirgus specifiku, paplašināt zināšanas par Amerikas biznesa vidi, kā arī iegūt jaunus kontaktus un sastapt potenciālos sadarbības partnerus, kā arī sadarboties ar diasporu un stiprināt tās potenciāla iesaisti nozares eksporta attīstībā.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai, LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pielāgotu plānotās tikšanās uzņēmumu vajadzībām un vēlmēm.

Tirdzniecības misijas programma:

Trešdiena, 24.jūlijs
Izbraukšana no Rīgas, ierašanās Lasvegasā

Ceturdiena, 25. jūlijs
Uzņēmumu apmeklējumi/Tikšanās ar kosmētikas nozares organizācijām

Piektdiena, 26. jūlijs
Seminārs/Latvijas uzņēmumu prezentācijas/Tīklošanās ar Latvijas diasporas pārstāvjiem Amerikā/asociāciju pārstāvjiem

Sestdiena, 27. jūlijs |Brīvais laiks

Svētdiena, 28. jūlijs – Otrdiena, 30. jūlijs
Izstādes “Cosmoprof North America 2019” apmeklējums

Paralēli izstādei iespējams apmeklēt organizatoru veidoto konferenci, kur trīs dienu laikā tiek apskatītas dažādas ar nozari saistītas tēmas. Dažas no tām:
Svētdiena, 28. jūlijs | 11:00 – 12:30
Green Beauty Brand Building in 2020: Looking Ahead/ “Zaļās skaistumkopšanas” zīmola veidošana 2020. gadā: nākotnes tendences
Pirmdiena, jūlijs 29 | 8:30 – 9:45
PBA Distributor Workshop/PBA distributoru meistarklase
Pirmdiena, 29. jūlijs | 10:00 – 11:00
Beauty Retailing: Top Trends Shaping the Future/ Skaistumkopšanas mazumtirdzniecība: vadošās tendences nākotnes veidošanā
Otrdiena, 30. jūlijs | 10:30 – 11:30
Your International Brand x Successful Launch into the US Market/Jūsu Starptautiskā Zīmola X veiksmīga ienākšana ASV tirgū
Pilna konferences programma un reģistrēšanās vēlamajām sesijām pieejama šeit.

Trešdiena, 31.jūlijs
Izbraukšana no Lasvegasas, atgriešanās Rīgā

Dalības maksa konferencē - 150 EUR, kas iekļauj trīs dienu ieejas biļeti izstādē Cosmoprof North America 2019, vienai personai.  Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma komandējumu (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām. Dalības maksa var mainīties atkarībā no uzņēmumu skaita, kuri dosies tirdzniecības misijā un izmaiņām programmā.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Visi dokumenti atbalsta līguma slēgšanai jāiesniedz LIAA piecu darba dienu laikā.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Maija Helde, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 28600268
E-pasts: maija.helde [at] liaa.gov.lv