Kontaktbirža inženiernozaru izstādes "Hannover Messe - 2019" laikā Vācijā (Hanoverē)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai kontaktbiržā, kas norisināsies starptautiskās inženiernozaru izstādes "Hannover Messe 2019" Vācijā, kas norisināsies 2019. gada 1.-5. aprīlī Hanoverē!

Izstāde „Hannover Messe” ir lielākā pasaules industriālā izstāde. Dalībai izstādē „Hannover Messe – 2018” bija reģistrētas vairāk kā 5800 kompānijas no vairāk kā 70 valstīm, izstādi apmeklēja apm. 210 000 apmeklētāju.

Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs.

Kā katru gadu, kāda no pasaules industriāli attīstītajām valstīm tiek uzaicināta piedalīties izstādē nacionālās partnervalsts statusā, šogad tā būs Zviedrija.

Vairāk kā 20 gadus šajā izstādē piedalās arī Latvijas uzņēmumi – 2019. gadā izstādes tematiskajā ekspozīcijā „Piegādes industrijai” Latvijas nacionālā stendā piedalīsies 7 uzņēmumi, Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmēju asociācija, kā arī LIAA.

Paralēli izstādes tiešajai darba gaitai 1. - 5. aprīlī notiks starptautiska uzņēmumu kontaktbirža, kurā var piedalīties gan izstādes dalībnieki, gan tās apmeklētāji. Šis ir daudzgadīgs Eiropas Biznesa atbalsta tīkla EEN (www.een.lv) projekts, kurā kopš 2004. gada gadu piedalās arī Latvijas kompānijas, vienlaicīgi izmantojot iespēju piedalīties gan izstādē, gan kontaktbiržā.

Uzņēmumiem jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:

  • Piesakoties līdz 2019. gada 1.martam, dalība kontaktbiržā ir bezmaksas;
  • Piesakoties pēc 15.februāra dalības maksa vienam uzņēmuma darbiniekam - 119,00 eur, ja piedalās otrs uzņēmuma darbinieks, tad šī summa palielinās par 75,00 eur;
  • Katra dalībnieka - uzņēmuma papildus izmaksas ir pašu uzņēmumu pārstāvju ceļojuma, dienas naudas, naktsmītņu un prezentācijas izdevumi.

Lūgums arī ievērot šādus noteikumus:

  • Dalības maksa ir jāiemaksā kontaktbiržas rīkotāju b2fair COORDINATION UNIT HANNOVERMESSE 2019, Luxembourg Chamber of Commerce kontā;
  • Ja uzņēmums ir pieteicies šai kontaktbiržai, bet uz to neierodas, tam tiks piemērota soda nauda 150,00 eur apmērā.

Augstāk minētājās dalības maksās gan izstādes dalībniekiem, gan apmeklētajiem ietilpst uzņēmuma individuālo tikšanos darba programmas sagatavošana, izstādes ieejas karte, uzņēmuma biznesa profila publikācija kopējā kontaktbiržas katalogā, piedalīšanās semināros, konferencēs, u.c. pasākumos.

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
E-pasts: andris.alksnis [at] liaa.gov.lv