Kokapstrādes nozares uzņēmumu tirdzniecības misija Ķīnas Tautas Republikā (Čuncjinā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina kokapstrādes nozares uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā konferences China Global Wood Trade Conference (GWT China) laikā Ķīnā, kas norisināsies 2019. gada 6. - 8.septembrī Čuncjinā (Chongqing).

China Global Wood Trade Conference (GWT China) konferences ietvaros notiks tikšanās ar uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar kokmateriālu iepirkšanu. Konference notiks devīto gadu pēc kārtas un tā pulcē Ķīnas kokmateriālu iepircējus, kuri vēlas tikties ar potenciālajiem kokmateriālu piegādātājiem no visas pasaules. Katru gadu konference pulcē vairāk kā 350 profesionālus kokmateriālu iepircējus, izplatītājus un aģentus no Ķīnas, kā arī kokmateriālu piegādātājus no vairāk kā 20 valstīm. Dalības maksa pasākumā sastāda aptuveni 570 - 850 USD. Vairāk informācija par China Global Wood Trade Conference (GWT China) - šeit.

Konferences programma  - šeit.

Tirdzniecības misijas provizoriskā programma
03.09. – Dalībnieku ierašanās Čuncjinā (Chongqing).
04.09. – Iekšzemes pārlidojums uz Cjindao (Qingdao). Tikšanās ar China Wood Importers Association.
05.09. – Tikšanās ar Ķīnas uzņēmumiem. Atgriešanās Čuncjinā (Chongqing).
06.09. – Reģistrēšanās konferencei.
07.09. – Dalība China Global Wood Trade Conference (GWT China) un dalība B2B pasākumā.
08.09. – Industriālā parka, ostas un rūpnīcas apmeklējums.
09.09. – Atgriešanās Latvijā.

Dalībniekiem ir jārēķinās ar komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Toms Sudrabs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 28780816
E-pasts: toms.sudrabs [at] liaa.gov.lv