Kokapstrādes nozares uzņēmumu tirdzniecības misija Ķīnas Tautas Republikā (Šanhajā, Ningbo, Čuncjinā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina kokapstrādes nozares uzņēmumus laika posmā no 2018. gada 11. līdz 17.septembrim doties uz Šahnaju (Shanghai), Ningbo, Cjindao (Qingdao) un Čuncjinu (Chongqing) (Ķīnas Tautas Republika), lai apmeklētu izstādi China International Furniture Fair (CIFF 2018) un piedalītos konferencē China Global Wood Trade Conference (GWT China).

Izstāde China International Furniture Fair (CIFF 2018), kura tiek organizēta divreiz gadā, ir viena no lielākajām un nozarē svarīgākajām izstādēm Āzijas reģionā, kurā piedalās vairāk kā 4000 uzņēmumi.

Vairāk informācija par izstādi: http://www.ciff-sh.com

China Global Wood Trade Conference (GWT China) konferences ietvaros notiks tikšanās ar uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar kokmateriālu iepirkšanu. Konference notiks astoto gadu pēc kārtas un tā pulcē Ķīnas kokmateriālu iepircējus, kuri vēlas tikties ar potenciālajiem kokmateriālu piegādātājiem no visas pasaules. Katru gadu konference pulcē vairāk kā 350 profesionālus kokmateriālu iepircējus, izplatītājus un aģentus no Ķīnas, kā arī kokmateriālu piegādātājus no vairāk kā 20 valstīm. Dalības maksa pasākumā sastāda aptuveni 570 - 810 USD. Vairāk informācija par China Global Wood Trade Conference (GWT China): www.gwtchina.org/en/ 

Konferences programma  - šeit.

Tirdzniecības misijas provizoriskā programma

11.09. – Dalībnieku ielidošana Šanhajā;
12.09. – Izstādes China International Furniture Fair (CIFF 2018) apmeklējums;
14.09. – Tikšanās ar kokapstrādes nozares uzņēmumiem Šanhajā;
14.09. – Tikšanās ar kokapstrādes nozares uzņēmumiem Ninbo;
15.09. – Tikšanās ar kokapstrādes nozares uzņēmumiem Cjindao;
16.09.-17.09  – Dalība China Global Wood Trade Conference (GWT China) un dalība B2B pasākumā;

Lai izmantotu LIAA pakalpojumus, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Tirdzniecības misija tiek organizēta no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot tirdzniecības misijas dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes, pašvaldības un plānošanas reģioni (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības). Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Par iespējām saņemt finansiālu atbalstu transporta izdevumiem Pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, lūgums interesēties zvanot vai rakstot uz zemāk norādīto kontaktinformāciju.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26665195
E-pasts: filips.talbergs [at] liaa.gov.lv