Koka māju, mēbeļu un būvmateriālu ražotāju tirdzniecības misija Nīderlandē un Beļģijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas koka māju, mēbeļu un būvmateriālu ražotājus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā uz Nīderlandi un Beļģiju,  kas notiks 2015. gada 4.-5. jūnijā. 

Tirdzniecības misijas programma tiek veidota sadarbībā ar LR vēstniecību Beļģijā un LIAA pārstāvniecību Nīderlandē.

Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir veidot kontaktus ar iespējamiem sadarbības partneriem – aģentiem, arhitektiem, nekustāmo īpašumu attīstītājiem un būvniekiem.

Provizoriskā programma:

04.06.2015. Ierašanās Amsterdamā. Dalība dažādu nozaru aģentu izstādē-kontaktbiržā "Embassy Market", ko organizē Nīderlandes aģentu asociācija. Tā ir vienīgā tirdzniecības asociācija, kas pārstāv Nīderlandes starpnieku, aģentu, importētāju un izplatītāju intereses. Īpaši aicināti dažādu produktu ražotāji no Austrijas un Latvijas. Izstādes programma pieejama šeit.
Vakarā vilciens uz Briseli.
05.06.2015. B2B tikšanās Briselē, kas organizēta savdabībā ar LR vēstniecību Beļģijā.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

Aptuvenās transporta un viesnīcas izmaksas kopā: 520 EUR
Lidmašīna: Rīga-Amsterdama 140 EUR, Brisele-Rīga 196 EUR
Vilciens: Amsterdama-Brisele 56 EUR

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26665195
Fakss: +371 67039401
E-pasts: filips [dot] talbergs [at] liaa [dot] gov [dot] lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.