Izstādē Prodexpo 2015 Maskavā Latviju pārstāv 11 uzņēmumi

09.02.2015 Šonedēļ Maskavā notiekošajā izstādē Prodexpo 2015 Maskavā Latviju pārstāv 11 uzņēmumi, informē Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūts (LVAEI).

LVAEI izstāžu projekta vadītāja Daina Saktiņa norāda, ka izstādes dod iespēju uzņēmumiem satikt esošos un jaunos klientus, kā arī panākt rezultātus, kurus sniedz tikšanās uz vietas.

Šogad Prodexpo izstādē Latviju pārstāv SIA Almava zīmols Grāvendāle, SIA NP Food zīmols Laima, SIA Staburadzes konditoreja zīmols Old Town Bakery, SIA Kronis, SIA Mosenc. SIA Ilgezeem zīmols Tanheiser, SIA Camadenu strukturētais ūdens Memory water, SIA Cido grupa, SIA Pure Chocolate, SIA Velte L, AS Latfood zīmols Taffel.

LVAEI un Zemkopības ministrija ar līdzfinansējumu atbalsta uzņēmumu dalību izstādē. Līdzfinansējuma mērķis ir palielināt un diversificēt Latvijas lauksaimniecības un pārtikas preču eksportu. Latvijas nacionālajā kopstendā tiek sarunātas tikšanās un produkti tiek pieteikti degustāciju konkursos.

Izstāde Prodexpo 2015 norisināsies no 9. līdz 13.februārim Ekspocentrā, Maskavā, Krievijā. Prodexpo ir lielākā profesionālā izstāde Krievijā un NVS valstīs pārtikas jomā. Prodexpo piedalās ap diviem tūkstošiem dalībnieku no 65 valstīm un tajā ir 31 nacionālais paviljons.
 

Attēli: