Izstādē “Prodexpo” prezentē “Laimas” un “Selgas” sortimentu

2019.gada 11.februāris.

Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” no 11. līdz 15. februārim piedalās Krievijas lielākajā pārtikas un dzērienu izstādē “Prodexpo” Maskavā, iepazīstinot ar zīmolu “Laima” un “Selga” jaunumiem.

“Krievija ir mūsu lielākais eksporta tirgus, līdz ar to “Prodexpo” izstāde ir nozīmīga platforma, kurā prezentēt mūsu sortimentu esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī iepazīties ar tendencēm un aktualitātēm tirgū. Šogad mēs izstādē prezentējam “Laimas” jauno piena šokolādes līniju “Mad Milk”, “Maigums” zefīrus, “Prozit” konfektes un eksporta konfekšu kārbas, kā arī daudzus citus “Laimas” tumšās un piena šokolādes saldumus. Papildus tam iepazīstinām arī ar “Selga Nature” līniju,” stāsta "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

“Prodexpo” ir lielākā Krievijas pārtikas un dzērienu izstāde, kas šogad norisinās jau 26. reizi. Izstāde notiek Maskavā no 11. līdz 15. februārim, pulcējot vairāk nekā divus tūkstošus dalībnieku no 69 valstīm.

“Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs: Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Dānijā, Grieķijā, Lielbritānijā, Īrijā, Izraēlā, Islandē, Itālijā, Kanādā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Portugālē, Krievijā, Slovākijā, Spānijā, Vācijā un ASV. Kopumā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē produkciju uz teju 30 pasaules valstīm.

Kā jau ziņots iepriekš, 2018. gadā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” turpināja darbu pie pozīciju stiprināšanas esošajos darbības tirgos, kā arī pie jaunu tirgu apgūšanas, uzsākot realizēt produkciju Nīderlandē un Kazahstānā.

2019. gadā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” plāno palielināt eksporta apjomu par aptuveni 5%, attīstot piedāvājumu aktīvajos darbības tirgos. Šogad uzņēmums janvārī jau piedalījās pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē “ISM 2019”, kā arī plāno oktobrī piedalīties “Anuga” izstādē Ķelnē.

Zīmols “Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Zīmola “Laima” produktu portfelī ir teju 200 dažādu produktu, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs.

Par “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”:

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums Latvijā. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “Taffel the Original Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1 000 cilvēku.

Par “Orkla”:

“Orkla” ir vadošais plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādātājs. Ziemeļvalstis un Baltijas reģions ir “Orkla” galvenie tirgi, kas veido aptuveni 80% no apgrozījuma uzņēmuma zīmolu patēriņu preču segmentā. “Orkla” grupai ir stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Centrāleiropā un Indijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā.

“Orkla” ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēts uzņēmums, kurš bāzēts Oslo, Norvēģijā. Orkla apgrozījums 2017.gadā bija 39,6 miljardi NOK (4 miljardi EUR), Orkla grupā kopumā strādā vairāk nekā 18 000 darbinieku.

Informāciju sagatavoja Lineta Mikša, Orkla Confectionery & Snacks Latvija Sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja.

Papildu informācija:

Lineta Mikša

Orkla Confectionery & Snacks Latvija

Sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Mob. +371 2656 9932

E-pasts: lineta [dot] miksa [at] orkla [dot] lv