Inženieruzņēmumi meklē sadarbības partnerus starptautiskajā izstādē "Hannover Messe 2014"

 
No 7. līdz 11. aprīlim Hannoverē, Vācijā notika starptautiskā izstāde "Hannover Messe 2014", kurā LIAA organizēja Latvijas nacionālo stendu.

Izstādi atklāja Vācijas kanclere Angela Merkele un Nīderlandes (šā gada nacionālās partnervalsts) Ministru prezidents Marks Rute. Izstādē ik gadu ir redzams viss jaunais, kas pasaules tirgū parādījies mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs.

Latvijas uzņēmumi šajā izstādē piedalās jau kopš 1997. gada, jo uzskata, ka Vācija ir perspektīvs un maksātspējīgs tirgus, kurā Latvijas piegādātāji joprojām var būt konkurētspējīgi ar savu pakalpojumu cenām un izstrādājumu kvalitāti.

Pēdējā laikā novērota tendence, ka starptautiskā mērogā arvien aktīvāk tiek meklēti tieši inženieru pakalpojumi. Iegūto kontaktu skaits izstādē apliecina, ka interese par Latvijas piedāvājumiem neatslābst.

Izstādi "Hannover Messe 2014" un Latvijas nacionālo stendu apmeklēja Latvijas uzņēmēji, kuri ar Metālapstrādes klastera atbalstu bija ieradušies apmeklēt izstādi un tikties ar saviem esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī apgūt jaunas tehnoloģijas.

Dalība šādā plašā, pasaules mēroga starptautiskajā izstādē ir izaicinājums ikvienam izstādes dalībniekam jaunu sadarbības partneru meklēšanā. Vienlaikus tā ļauj satikt esošos sadarbības partnerus un sniedz iespēju iepazīt jaunas tehnoloģijas un materiālus savas konkurētspējas celšanai.

Attēli: