Inženiernozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Itālijā izstāžu "ipack-ima", "Fruit Innovation" un "Made in Steel" laikā Milānā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Itālijā starptautisko izstāžu "ipack-ima", "Fruit Innovation" un "Made in Steel" laikā 2015. gada 19.-23. maijā Milānā!

Izstādes norisināsies Milānā, kas ir viens no lielākajiem Itālijas mašīnbūves reģionālajiem centriem. Tirdzniecības misija tiek organizēta ar mērķi dot iespēju iekarot noieta tirgus Itālijas Ziemeļos, kā arī blakus esošos reģionos.

Izstādes "ipack-ima", "Fruit Innovation" un "Made in Steel" notiek vienlaicīgi un to laikā var iegūt ļoti labu ieskatu Itālijas mašīnbūves, metālapstrādes un rūpniecisko iekārtu ražošanas sektoros.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizē Latvijas uzņēmumu tirdzniecības misiju, kuras laikā notiks individuālas tikšanās, izstādes un Itālijas uzņēmumu apmeklējumi. Misijas dalībnieki saņems LIAA pārstāvniecības Itālijā pakalpojumus potenciālo sadarbības partneru uzaicināšanai un uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā. Paredzama ne vairāk kā 6 uzņēmumu dalība tirdzniecības misijā.

Paredzamās izmaksas:

  • dalībniekiem ir jāapmaksā savu darbinieku komandējumu un uzturēšanās Itālijā izdevumus;
  • dalībniekiem ir jāapmaksā izstāžu apmeklējumi;
  • dalībniekiem ir jāapmaksā arī atsevišķi izdevumi saistībā ar tirdzniecības misijas realizāciju (vietējais transports uzņēmumu grupai, pasākuma mārketinga izmaksas un taml.), ja tādi radīsies.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas  šeit.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29455000
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris [dot] alksnis [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Andra Minkeviča, LIAA pārstāvniecības Itālijā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +39 3338286965, +371 29256983
E-pasts: andra [dot] minkevica [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.