Inženiernozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Francijā starptautiskās izstādes "Paris Space Week - 2015" laikā Parīzē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā un kontaktbiržā starptautiskās izstādes "Paris Space Week - 2015" laikā, kas norisināsies 2015. gada 4.-5. februārī Parīzē, Francijā.

"Paris Space Week" ir Eiropas lielākais kosmosa un aeronautikas nozares pasākums, kurā satiekas kosmosa, satelītu tehnoloģiju, lidojošo objektu palaišanas tehnoloģiju, zemes atbalsta sistēmu, sakaru un citu ar nozari saistītu tehnoloģiju kompānijas. Pasākuma dalībnieki galvenokārt ir gan nozares piegādātāji, gan pircēji, gan citi interesenti.

Pasākums notiks Parīzes Orlī lidostas teritorijā un tā laikā norisināsies izstāde, notiks vairākas konferences, semināri, apaļā galda diskusijas un B2B kontaktbirža. Kontaktbiržā piedalīsies apmēram 1000 dalībnieku no 40 valstīm, tiek plānots, ka kopā notiks 12 500 individuālās tikšanās.

Plašāka informācija par pasākuma atrašanās vietu un dalībniekiem pieejama "Paris Space Week" mājaslapā www.paris-space-week.com

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizē Latvijas uzņēmumu tirdzniecības misiju, kuras laikā notiks individuālas tikšanās, kontaktbirža un izstādes apmeklējums. Misijas dalībnieki saņems LIAA pārstāvniecības Francijā pakalpojumus potenciālo sadarbības partneru uzaicināšanai un uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā.

Uzņēmumiem jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:
  • maksa par dalību kontaktbiržā ir 990 EUR no uzņēmuma (neieskaitot Francijas PVN);
  • dalībniekiem ir jāapmaksā savu darbinieku komandējumu un uzturēšanās Francijā izdevumus;
  • dalībniekiem ir jāapmaksā izstādes apmeklējums (no šīs maksas ir atbrīvoti kontaktbiržas dalībnieki);

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas  šeit.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29455000
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris [dot] alksnis [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Solvita Gulbe, LIAA pārstāvniecības Francijā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Francijā
Ambassade de la République de Lettonie en France
6, Villa Saïd 75116 Paris, France
Tālrunis: +33 153645815, +371 29479182
Fakss: +33 153645819
E-pasts: solvita [dot] gulbe [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.