Interjera priekšmetu – mēbeļu un dizaina aksesuāru ražotāju tirdzniecības misija Vācijā izstādes "Ambiente 2015" laikā Frankfurtē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas interjera priekšmetu un mēbeļu ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Vācijā, kas norisināsies izstādes "Ambiente" laikā 2015. gada 13.-16. februārī Frankfurtē.

"Ambiente" ir viena no pasaules vadošajām plaša patēriņa preču izstādēm, kur tiekas vairāk kā 4 700 izstādes dalībnieku no 89 valstīm, tiek demonstrētas pašreizējās nozares tendences un piedāvāta tikšanās un dialogu vieta ar potenciālajiem partneriem. Izstādi katru gadu apmeklē aptuveni 144 000 apmeklētāju no visas pasaules.

Vairāk informācijas "Ambiente 2015" mājas lapā ambiente.messefrankfurt.com

Misijas galvenais mērķis ir veikt tirgus izpēti, veidot kontaktus ar iespējamajiem sadarbības partneriem un iepazīties ar Vācijas dizaina mēbeļu, interjera priekšmetu un mājsaimniecības preču tirgu.

Provizoriskā programma:
13.02. Ierašanās Frankfurtē. Interjera salonu apmeklēšana, tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem.
14.02. Izstādes apmeklējums, tikšanās ar izstādes dalībniekiem, pārrunas.
15.02. Izstādes apmeklējums, tikšanās ar izstādes dalībniekiem, pārrunas.
16.02. Atgriešanās Rīgā.

Aicinām uzņēmumus, kas novērtē savu produktu potenciālu kā atbilstošu dalībai ”Ambiente 2016” pieteikt dalību tirdzniecības misijā, lai apmeklētu izstādi, tiktos ar potenciālajiem sadarbības partneriem un izstādes organizatoriem.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane [dot] biteniece [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.