Interjera priekšmetu – mēbeļu un dizaina aksesuāru ražotāju tirdzniecības misija Itālijā izstādes "Salone Internazionale del Mobile 2015" laikā Milānā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas interjera priekšmetu un mēbeļu ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Itālijā, kas norisināsies izstādes "Salone Internazionale del Mobile" laikā 2015. gada 15.-17. aprīlī Milānā.

"Salone Internazionale del Mobile" ir viena no pasaules vadošajām interjera priekšmetu un mēbeļu izstādēm. Izstāde pirmo reizi notika 1961. gadā ar mērķi veicināt itāļu mēbeļu un interjera aksesuāru eksportu, bet kopš tā laika katru gadu ir attīstījusies un kļuvusi par starptautiski atzītu dizaineru, ražotāju un iepircēju tikšanās platformu.

Izstāde aizņem vairāk kā 144 tūkstošus m2 lielu platību un 2014. gadā to apmeklēja vairāk kā 311’780 apmeklētāju no visas pasaules.

Aicinām uzņēmumus, kas novērtē savu produktu potenciālu kā atbilstošu ”Salone Internazionale del Mobile 2015” pieteikt dalību tirdzniecības misijā, lai apmeklētu izstādi un tiktos ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane [dot] biteniece [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.