Informēs par Latvijas līdzšinējiem sasniegumiem starptautiskajos grāmatu tirgos

Rīga, 29.apr., LETA. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā šodien plkst.13 notiks platformas "Latvian Literature" preses konference, kuras apmeklētāji tiks informēti par pašmāju autoru sasniegumiem starptautiskajos grāmatu tirgos, aģentūru LETA informēja "Latvian Literature" pārstāvji.

Pasākumā, kam dots nosaukums "Vai ir dzīve pēc Londonas?", piedalīsies kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, "Latvian Literature" vadītāja Inga Bodnarjuka-Mrazauskas, kā arī rakstniece un ilustratore Rūta Briede.

Melbārde runās par to, kādi ir Latvijas turpmākie plāni attiecībā uz dalību starptautiskajos grāmatu tirgos. Ozols stāstīs, kādu iespaidu dalība ārvalstu grāmatu tirgos ar Latvijas nacionālo stendu atstāj uz uzņēmējdarbību, veicinot poligrāfijas uzņēmumu pakalpojumu eksportu uz ārvalstīm.

Bodnarjuka-Mrazauskas informēs par "Latvian Literature" komandas paveikto un sasniegtajiem rezultātiem, savukārt Briede dalīsies iespaidos par to, kā Latvijas dalība Londonas un citos grāmatu tirgos ir ietekmējusi viņas kā autores darbu.

"Mēs uzskatām, ka esam pierādījuši - īstenojot pārdomātu menedžmentu, Latvijas literatūra ir konkurētspējīga ārvalstīs. Mēs ticam, ka ne tikai ir, bet noteikti ir jābūt dzīvei pēc Londonas. Būtu muļķīgi apstāties tagad, kad tikai esam sākuši ieskrieties," uzskata Bodnarjuka-Mrazauskas

Publicēta: 29.04.2019 01:18

Roberts Skraučs, LETA