Indijas digitālais samits par uzņēmējdarbības iespējām pēc COVID

13.05.2020.

Aicinām uzņēmējus piedalīties Indijas tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas ASSOCHAM augsta līmeņa diskusijā “Beyond the Lockdown” 2020. gada 16. maijā tiešsaistē! Diskusijā Latvijas pusi pārstāvēs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis, daloties Latvijas industrijas redzējumā par COVID-19 krīzes ietekmi uz ekonomiku un uzņēmējdarbību un iespējām nākotnē, kā arī Latvijas uzņēmēju sadarbību ar Indiju COVID-19 krīzes kontekstā.

ASSOCHAM organizētā tiešsaistes diskusija ir daļa no plašākām diskusijām Indijā par iespējām un izaicinājumiem Indijas ekonomikas un uzņēmējdarbības vidē pēc COVID-19 krīzes, īpašu uzmanību veltot Indijas gatavībai piesaistīt ārvalstu uzņēmumu interesi laikā, kad tiek pārdomāta starptautisko vērtību ķēžu drošība un dažādošanas iespēja, kā arī industrijas gatavībai jauniem biznesa modeļiem un sadarbībai, īpaši mikro, mazo un vidējo uzņēmumu segmentā.

Samitu atklās Indijas tirdzniecības un rūpniecības lietu ministrs Piušs Gojals (Piyush Goyal), un tajā piedalīsies vairāki ievērojami Indijas centrālās un štatu valdības un uzņēmumu pārstāvji, kā arī vēstnieki (skatīt programmas projektu).

Izmantojot iespēju, ko sniedz esošais krīzes laiks jaunu biznesa iespēju apsvēršanā, tiešsaistes diskusijā laipni aicināti piedalīties visi, kam ir interese par iespējām Indijas tirgū.
Diskusija sāksies 16. maijā plkst. 11.30 pēc Latvijas laika GoToMeeting platformā.
Reģistrēšanās: https://register.gotowebinar.com/register/71241063420318221

Tāpat diskusijai varēs sekot tiešsaistē Youtube un Facebook kanālā, kā arī Indijas medijos (saites būs pieejamas īsi pirms diskusijas).

Ja ir komentāri vai jautājumi Indijas pusei, kurus būtu nepieciešams apskatīt diskusijas laikā, iespējams sazināties ar Latvijas vēstniecību Indijā pa e-pastu – evija [dot] rimsane [at] mfa [dot] gov [dot] lv.

Plašāka informācija Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas preses relīzē.