Iespēja jaunajiem modes, tekstila un dizaina uzņēmumiem

2019.gada 25.februāris.

Informāciju sagatavoja Dzintra Švarcbaha.

Laikā no 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalā norisināsies starptautiskā modes, tekstila un dizaina izstāde Baltic Fashion and Textile Riga 2019. Pasākuma ietvaros Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā organizē Inovācijas stendu un starptautisku kontaktbiržu.

Dalība Inovācijas stendā ir iespēja jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem prezentēt savas iestrādnes vai jaunos produktus, kas tapuši sadarbībā ar Latvijas pētniecības un attīstības institūcijām vai izstrādātas ar Eiropas kopienas programmu atbalstu. Dalība Inovācijas stendā ir bezmaksas un sniedz iespēju uzņēmējiem veidot pirmo pieredzi, pārbaudīt savu uzņēmumu un produktu, kā arī veidot kontaktus ar sadarbības partneriem Latvijā un ārvalstīs.

Dalība kontaktbiržā ļauj veidot sava uzņēmuma profilu izstādes interneta vietnē un izvēlēties potenciālos sadarbības partnerus biznesa pārrunām. Pasākuma formāts ļauj strādāt ar individuālu pieeju katram kontaktbiržas dalībniekam, atlasot un piemeklējot katra nozares specifikai atbilstošus sarunu partnerus. Reģistrēt savu uzņēmumu dalībai un iepazīties ar jau reģistrēto dalībnieku interešu profiliem iespējams kontaktbiržas interneta vietnē: https://baltic-fashion-textile-2019.b2match.io vai arī izmantojot saiti izstādes organizatora mājas lapā:

http://www.bt1.lv/bt1/fashion.

Baltic Fashion & Textile ir lielākā modes un tekstila izstāde Baltijā, kuru apmeklē vairāk nekā 9000 interesentu no 26 pasaules valstīm, 4000 no tiem ir profesionālie apmeklētāji – iepircēji, ražotāji, un tirgotāji. Aptuveni 70% no izstādes dalībniekiem ir ārvalstu uzņēmumi, kas ir ieinteresēti sadarbības veidošanā.

Papildus informācija par Inovācijas stendu un kontaktbiržu izstādē: Dzintra Švarcbaha, dzintra [dot] svarcbaha [at] edi [dot] lv, +371 6755 8771

  • Preses relīze
  • LETA