Gudrās pilsētas (smart city) risinājumu uzņēmumu tirdzniecības misija Frankfurtē un Darmštatē (Vācijā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas IKT uzņēmumus, kuri piedāvā Smart city (gudrās pilsētas) risinājumus, pieteikties tirdzniecības misijā uz Frankfurti un Darmštati, kas norisināsies 2018. gada 9.-11. novembrī.

Centrālie misijas pasākumi ir Latvijas uzņēmēju tikšanās ar Frankfurtes un Darmštates vadību un pilsētplānotājiem, lai prezentētu savus smart city risinājumus pilsētu vadībai, kā arī pieņemšana, kuras laikā būs iespēja tikties ar Frankfurtes vadību, vietējiem uzņēmumiem un vietējiem latviešiem. Papildus iespējams organizēt tikšanos ar Frankfurtes start-up ekosistēmas pārstāvjiem un investoriem, ja būs šāda interese no Latvijas uzņēmumiem, kuri būs apstiprināti dalībai tirdzniecības misijā.

Tirdzniecības misijas plāns:

09.11.18. Izlidošana no Rīgas uz Frankfurti.
09.11.18. Darba programma:
10:00 Tikšanās ar Frankfurtes mēriju un pilsētplānotājiem
14:00 Tikšanās ar Darmštates mēriju un pilsētplānotājiem
18:00 Tikšanās ar Frankfurtes Start-up ekosistēmu un investoriem - tbc

10.11.18. Darba programma: Oficiālā pieņemšana. Piedalās: Latvijas Goda konsuls, Frankfurtes vadība, vietējie uzņēmumi (bankas, auto industrija, IKT u.c.), vietējie latvieši.
11.11.18. Izlidošana no Frankfurtes uz Rīgu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda, viesnīca u.c.) izmaksu segšanu, kā arī aviobiļešu rezervēšanu un citām izmaksām. Aptuvenās ceļa un uzturēšanās izmaksas: aviobiļete 150 – 200 EUR, viesnīca 100 – 150 EUR / nakts.

Lai veiksmīgāk organizētu loģistiku, iesakām Jums izvēlēties zemāk norādīto lidojumu un kādu no ieteiktajām viesnīcām.

Ieteiktais lidojums:

Turp: Lufthansa LH893
Izlidošana no Rīgas lidostas (RIX) 6:15
Nolaišanās Frankfurtes lidostā (FRA) 7:40

Atpakaļ: Lufthansa LH890
Izlidošana no Frankfurtes lidostas (FRA) 10:40
Nolaišanās Rīgas lidostā (RIX) 13:45

Ieteiktās viesnīcas:

  1. Hotel Excelsior
  2. Metro Hotel Frankfurt City

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi. Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Kontaktinformācija:
Elīze Šulte, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26425900
E-pasts: elize.sulte [at] liaa.gov.lv