Vebinārs "IKT nozares aktualitātes Tuvajos Austrumos"

Gatavojoties starptautiskajai izstādei "Expo 2020 Dubai", aicinām klausīties tiešsaistes semināru par tirgus aktualitātēm IKT nozarē Tuvajos Austrumos, kā arī uzņēmēju ieguvumiem no dalības izstādē!

“Gulf Business Consulting” vadītājs un īpašnieks Hosē Djego Manzanera (Jose Diego Manzanera) pastāstīs par tirgus situāciju IKT nozarē, īpašu uzmanību pievēršot pieprasītākajiem produktiem un risinājumiem, piemēram, viedpilsētas (Smart city) konceptam, kā arī dalīsies ar veiksmīgiem pieredzes stāstiem un eksportu veicinošiem faktoriem, savukārt LIAA projektu vadītāji pastāstīs par uzņēmēju iespējām un plānotajām aktivitātēm “Expo 2020” programmas ietvaros.

Semināra ietvaros tiks apskatītas šādas tēmas:

  1. Tuvo Austrumu IKT nozares tirgus apskats – pieprasītākās produktu un pakalpojumu grupas AAE un citās Arābijas pussalas valstīs, pieprasītākie produkti un risinājumi ar īpašu uzsvaru uz viedajām pilsētām, viedajiem materiāliem un tehnoloģijām, biomedicīnu, SaaS, Fintech, Edtech, Healthtech u.c. 2020. gada veiksmes stāsti un ieteikumi veiksmīgai Tuvo Austrumu IKT tirgus apgūšanai;

  2. Latvijas dalība "Expo 2020" un plānotie pasākumi IKT nozares uzņēmumiem;

  3. "Expo 2020" B2B tīklošanās platforma.

Dalība bezmaksas.

Vairāk informācijas un pieteikšanās LIAA mājaslapā:
https://www.liaa.gov.lv/lv/notikums/ikt-nozares-aktualitates-tuvajos-aus...