Eksportspēja: IT risinājumi 65 tūkstošiem datoru

20.10.2015

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

SIA Atea Global Services IT pakalpojumus nodrošina gandrīz visās pasaules valstīs

2014. gadā Norvēģijas kompānijai Atea ASA piederošās SIA Atea Global Services apgrozījums un eksporta apjoms ir palielinājies par 25%, sasniedzot 12,9 milj. eiro. Arī šogad tā plāno līdzīgu izaugsmi; turpmākajos trijos gados iecerēts trīskāršot darbinieku skaitu.

Inovatīvi produkti

SIA Atea Global Services galvenie darbības virzieni ir visaptveroši informācijas tehnoloģiju ārpakalpojumi, programmatūras licenču administrēšana, kā arī programmatūras izstrāde un starptautiska klientu servisa nodrošināšana. Kompānija ir izstrādājusi un attīstījusi virkni dažādu produktu un tehnoloģiju, piemēram, Atea Cloud SAM, kas vienkāršo programmēšanas un licences administrēšanas darbus tiešsaistes portālā, Atea Application Packaging Services, kas uztur stabilu un produktīvu lietotāju vidi visā uzņēmumā, nodrošinot, ka darbvirsmas lietojumprogrammas uz visiem datoriem tiek nepārtraukti konfigurētas un atjauninātas. Tāpat uzņēmums ir radījis drošu un efektīvu pakalpojumu - Atea PassOn, kas ļauj ātri un viegli mainīt korporatīvā konta paroli no jebkuras pasaules malas, izmantojot mobilo aplikāciju, Atea AppUpdate, kas uztur un atjauno darbojošās aplikācijas, vairs nav jāpavada laiks jaunu instalēšanai un atjaunināšanai, un portālu Atea Application Manager, kas palīdz pārvaldīt korporatīvo aplikāciju portfeli un dzīves ciklu.

Šobrīd kompānija savus pakalpojumus eksportē uz 17 pasaules valstīm – Zviedriju, Somiju, Dāniju, Norvēģiju, Vāciju, ASV, Kanādu, Franciju, Ķīnu, Austrāliju, Šveici, Igauniju, Lietuvu, Itāliju, Lielbritāniju, Singapūru un Nīderlandi, taču, tā kā uzņēmums strādā kā apakšuzņēmējs lieliem pasaules IT pakalpojumu nodrošinātājiem, tam ir klienti gandrīz visās pasaules valstīs.

Kompānija pretendē uz Eksporta un inovācijas balvu 2015 kategorijā Eksportspējīgākais komersants lielo un vidējo komercsabiedrību grupā.

Attēli: