Eksporta forums MAGNETIC LATVIA 2015


28. maijā Spīķeru koncertzālē

Adrese: Rīga, Maskavas iela 4/1
un
29. maijā viesnīcā "Radisson Blu Daugava Hotel"
Adrese: Rīga, Kuģu iela 24
 
 
 
Prezentācijas un video
 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus un eksportētājus piedalīties gada nozīmīgākajā eksportam veltītajā divu dienu pasākumā – Eksporta forumā Magnetic Latvia 2015!

Foruma pirmajā dienā – 28. maijā Spīķeru koncertzālē ārvalstu eksperti stāstīs par networking nozīmi biznesa veidošanā un eksporta attīstīšanā, Latvijas pārstāvji ārvalstīs sniegs praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā un pieredzējuši eksportētāji atklās tālo tirgu specifiku. Foruma laikā tiks prezentēta LIAA izveidotā eksporta pakalpojumu platforma Magnetic Latvia valsts eksportējošo uzņēmumu spēcināšanai.

Networking Coaching Academy dibinātājs un vadītājs, networking, biznesa attiecību un reputācijas veidošanas speciālists, un bestselleru autors no Lielbritānijas Rob Brown sniegs prezentāciju par to, kā panākt biznesa izaugsmi ar networking palīdzību, kā arī šo tēmu turpinās Business Network International reģionālais direktors Lietuvā Nerijus Lungys, uzsverot efektīva networking priekšnosacījumus.

Praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā sniegs LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītāji Helmuts Salnājs (Vācija), Inese Šuļžanoka (Polija), Solvita Gulbe (Francija), Ieva Jākobsone-Bellomi (Ķīna) un Latvijas Republikas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītājs Rūdolfs Brēmanis. Dienas noslēgumā Latvijā ievērojami uzņēmēji dalīsies eksporta pieredzē tālos tirgos.

Foruma otrā diena – 29. maijs veltīts kontaktbiržai "Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem", uzņēmējiem piedāvājot individuāli tikties ar interesējošo eksporta reģionu pārstāvjiem, kas sniegs konsultācijas, noderīgus padomus un kontaktus Azerbaidžānā, Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Japānā, Kazahstānā, Krievijā, Ķīnā (Pekinā un Šanhajā), Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Singapūrā, Somijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā.
Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla darbiniekiem. Individuālās tikšanās notiks pēc iepriekš sastādīta grafika viesnīcas "Radisson Blu Daugava Hotel" zālē "Daugava".

Programma

Darba valoda – latviešu un angļu.

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās slēgta!

Papildinformācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
eksportetajiem [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Pasākums tiek rīkots Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.