Dizaina, modes un tekstila (sieviešu apģērbi, apavi, rotas, aksesuāri) ražošanas uzņēmumu tirdzniecības misija izstādes "Ambiance 2019 " laikā Japānā (Tokijā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas dizaina, modes un tekstila (sieviešu apģērbi, apavi, rotas, aksesuāri) ražošanas uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijā izstādes ”Ambiance” laikā Tokijā, Japānā no 2019. gada 12.-14. martam!

Papildus izstādes Ambiance apmeklējumam, kas veic rūpīgu kolekciju atlasi, ņemot vērā to atbilstību Japānas tirgus prasībām, izvērojot izmantoto materiālu kvalitāti un ilgtspēju, funkcionalitāti, ērtību un izsmalcinātību, tiks organizētas tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem Mitsukoshi-Isetan grupas pārstāvjiem, Mitsui&Co, Apparel Division pārstāvjiem u.c.            

Pasākuma galvenais mērķis ir nodrošināt Latvijas ražotāju tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem, mazumtirgotājiem un dizaineriem, lai sekmētu sadarbības tīklu veidošanu un iegūtu reālus sadarbības rezultātus nākotnē.

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

10.03 vai 11.03.
Izlidošana uz Tokiju

12.03.
Tikšanās ar Ambiance šovrūma organizatoriem
www.ambiance-lesinsectes.com/

Tikšanās ar Mitsukoshi-Isetan grupas pārstāvjiem
www.imhds.co.jp/english/

Isetan Shinjuku, Isetan Salone apmeklējums
www.isetan.mistore.jp.e.az.hp.transer.com/store/shinjuku/isetansalone/index.html

13.03.
Tikšanās ar Mitsui&Co, Apparel Division
www.mitsui.com/jp/en/company/business/units/index.html

Japānas select-store ķēžu Beams, United Arrows
www.beams.co.jp/global/
www.united-arrows.co.jp/en/ir/store/ua.html

14.03.
Tikšanās ar HP France pārstāvjiem, veikalu apmeklējums
en.hpfrance.com/

LAFORET Harajuku apmeklējums
www.laforet.ne.jp/en/

*Programma tiks papildināta

15.03.
Atgriešanās Latvijā

Dalībniekiem ir jārēķinās ar komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Lai pasākuma izdevumus segtu no ES Fondu līdzekļiem, nepieciešams noslēgt LIAA līgumu par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Visi dokumenti atbalsta līguma slēgšanai jāiesniedz LIAA piecu darba dienu laikā.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
E-pasts: zane.biteniece [at] liaa.gov.lv