Diētas šķīvja OnPlate radītājas sākušas darbu pie eksporta veicināšanas

24.02.2015.

Diētas šķīvja OnPlate radītājas sākušas darbu pie eksporta veicināšanas, aģentūrai LETA apstiprina uzņēmuma SIA OnPlate īpašnieces Līga Balode un Tatjana Tepo.

Viņa norāda, ka patlaban tiek kārtotas formalitātes, lai varētu noslēgt līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA). «Bijām aizgājušas uz LIAA konsultāciju, patlaban pildām dokumentus, lai noslēgtu ar LIAA līgumu un izmantotu aģentūras pakalpojumus eksporta veicināšanai.»

Uzņēmuma OnPlate mērķis ir iekarot arī citu valstu tirgus, tādēļ sākotnēji diētas šķīvis ir izveidots trīs valodās. «Mēs esam nopietni noskaņojušās eksportam un centīsimies ar mūsu produktu popularizēt Latviju, Latvijas produktu un vērtības,» atzīmē uzņēmuma īpašnieces.

Tāpat šī gada februārī uzņēmums OnPlate ir noslēdzis līgumu ar veikalu Rito pārvaldītāju SIA Arkolat, līdz ar to OnPlate šķīvjus patlaban var nopirkt Rito veikalos visā Latvijā.

Tepo un Balode atzīmē, ka tuvākās nākotnes plānos ir arī iekļūšana veikalu ķēdes "Rimi" sadaļā "Klēts", kur tiek tirgoti Latvijā ražoti produkti.

Bet šogad uzņēmums OnPlate plāno paplašināt produktu klāstu gan, iespējams, mazliet mainot dizainu, gan veidojot jaunu produktu īpašām sabiedrības grupām.

Izstrādē patlaban ir bērniem paredzēts šķīvis. «Šie šķīvji būs krāsaini, koši, izdomājām arī interesantus tēlus, kuri mācīs bērniem pareizo ēšanu. Bērnu šķīvjus plānojām pabeigt divu mēnešu laikā,» stāsta diētas šķīvja OnPlate radītājas.

Kā ziņots, veselīga uztura jeb diētas šķīvja OnPlate izveidē investēti aptuveni 5000 eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Kā liecina Firmas.lv informācija, SIA OnPlate dibināta 2014.gada 9.septembrī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir desmit eiro. OnPlate īpašnieces ir Tepo - 50% un Līga Balode - 50%.