Daudznozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Minhenē, Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā un kontaktbiržā Vācijā, kas norisināsies 2015. gada 11.-12. maijā Minhenē.

Minhene un Bavārija tradicionāli ir ļoti svarīgs un ekonomiski augsti attīstīts reģions Vācijā. Bavārijas brīvvalsts ir vislielākā no Vācijas 16 federālajām zemēm, kas atrodas valsts dienvidaustrumos. Svarīgākās nozares Bavārijā - autorūpniecība, elektronika, ķīmisko izstrādājumu ražošana, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, mediji un izdevniecību bizness, tūrisms u.c.

Tirdzniecības misijas laikā notiks kontaktbirža ar vācu uzņēmējiem, kā arī seminārs Latvijas uzņēmumiem par Vācijas tirgus specifiku, biznesa iespējām un juridiskajiem aspektiem. Tirdzniecības misija tiks organizēta sadarbībā ar LIAA pārstāvniecību Vācijā, kā arī partnerinstitūcijām Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameru un Minhenes tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Uzņēmumi dalībai tirdzniecības misijā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 10 uzņēmumi, kuri iegūs augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (aviobiļetes, vietējais transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī aviobiļešu un viesnīcas rezervēšanu.

Provizoriskās izmaksas, veicot laicīgi rezervācijas:


  • Lidojums Rīga-Minhene-Rīga aptuveni EUR 200
  • Viesnīca aptuveni EUR 100 par nakti.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Jadviga Neimane, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 29128382
Fakss: +371 67039401
E-pasts: jadviga [dot] neimane [at] liaa [dot] gov [dot] lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.