Daudznozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Ziemeļvācijā (Lībekā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas daudznozaru uzņēmumu pārstāvjus piedalīties tirdzniecības misijā Ziemeļvācijā, kas norisināsies laikā no š.g. gada 30 oktobra. līdz 10. novembrim Lībekā!

No 30. oktobra līdz 4. novembrim Lībekā notiks Ziemeļvalstu kinofestivāls http://www.luebeck.de, kurā Baltijas valstīm šogad ir īpašs statuss. Latvija Filmu festivālā tiks pārstāvēta ar vairākām filmām un kā pavadošu pasākumu LIAA plāno Latvijas uzņēmumu tirdzniecības misiju, kuras ietvaros Lībekas iedzīvotājiem un viesiem laikā no 22. oktobra līdz 10. novembrim būs iespēja iepazīt Latvijas ražotāju produktus.

Kampaņa norisināsies sadarbībā ar Lībekas pilsētas mārketinga menedžmentu (Lübeck Management e.V.), izvietojot Latvijas ražotāju produktu ekspozīciju organizācijas sadarbības partneru telpās, īpaši šīs misijas vajadzībām paredzētā vietā.

Tirdzniecības misijas mērķis ir veicināt Latvijas produktu atpazīstamību Ziemeļvācijā un sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Aicinām tirdzniecības misijai pieteikt sekojošas produktu grupas:

  • Alus ražotāji
  • Dzijas ražotāji un adīšanas piederumi
  • Lina izstrādājumi
  • Oriģinālus kancelejas un papīra dizaina priekšmetus
  • Tēja un tējas piederumi, tējas trauki
  • Rotas lietas, rotu dizains

Plānots, ka produktu loģistiku nodrošinās LIAA, konkrēti preču apmaksas un realizācijas nosacījumi tiks izrunāti individuāli. Lai pievērstu papildus uzmanību ražotājiem no Latvijas, LIAA ir plānojusi veikt arī mārketinga atbalsta kampaņu, izvietojot reklāmas bukletus kā arī reklāmu reģionālajos medijos.

*Tirdzniecības misijas dalībnieku atlase tiks veikta sadarbībā ar Lübeck Management e.V., apstiprinot dalību 6-8 zīmoliem.

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

21.oktobris Ekspozīcijas iekārtošana
30. oktobris Ierašanās Vācijā (individuāli)
31. oktobris Lībekas uzņēmumu apmeklējumi, individuālās tikšanās
1. novembris Atgriešanās Latvijā (individuāli)
10. novembris Ekspozīcijas nodrošināšana sadarbībā ar Lübeck Management e.V.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
E-pasts: zane.biteniece [at] liaa.gov.lv