Daudznozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Latvijas dienu Lietuvā laikā (Viļņā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu (EEN) organizē daudznozaru tirdzniecības misiju Lietuvā, kas norisināsies 2018. gada 10.-11. maijā Viļņā.

Aicinām pieteikties modes un interjera dizaina preču un aksesuāru, bērnu preču un apģērbu, kosmētikas un pārtikas ražotājus un citus uzņēmējus, kuri vēlās atrast partnerus Lietuvā.

Dalība tirdzniecības misijā ir lieliska iespēja sekmēt tirgū jau esošo Latvijas produktu atpazīstamību, pavērt plašākus ceļus jaunajiem ražotājiem, kā arī iepazīstināt mūsu kaimiņvalsts Lietuvas iedzīvotājus ar Latvijas ražotājiem un viņu produkciju. 

Kādus pasākumus uzņēmējiem piedāvā LIAA?

Tirdzniecības misijas ietvaros Viļņā notiks virkne pasākumu, kuros ikvienam ražotājam būs iespēja pierādīt, cik mūsdienīgs un kvalitatīvs ir Latvijas ražotāju piedāvājums. Tirdzniecības misijas laikā aicinām apmeklēt tirdzniecības vietas, tādējādi novērtējot konkurences un cenu līmeni, piedalīties svinīgā atklāšanas pasākumā un Nameja Balvas pasniegšanas ceremonijā, kā arī piedalīties kontaktbiržā sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu (EEN) Viļņā, kurā piedalīties tiks aicināti Lietuvas veikalu, dizaina salonu, izplatītāju pārstāvji, kā arī citu nozaru pārstāvji.

Programmā paredzēti šādi pasākumi:

  • Latvijas ražotāju produkcijas interaktīvas prezentācijas un degustācijas svinīgā pasākuma ietvaros, kā arī Nameja Balvas ikgadēja pasniegšana labākajiem Latvijas uzņēmumiem Lietuvā un Latvijas uzņēmēju partneriem Lietuvā, sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības palātu Lietuvā (LTPL) – pieņemšana notiek 10. maijā
  • Latvijas un Lietuvas uzņēmēju forums un uzņēmēju kontkatbirža sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu (EEN) Viļņā, notiek 10. maijā
  • Latvijas ēdienkartes piedāvājums Viļņas restorānos ar iespēju iepazīstināt Viļņas iedzīvotājus un viesus ar Latvijas virtuvi un Latvijā saražoto produkciju
  • Latvijas produkcijas ieviešana Lietuvas veikalos (nozares: modes un interjera dizains, pārtika, preces bērniem, tekstīls)
  • Mārketinga pasākumi Lietuvas medijos, intervijas ar Latvijas ražotājiem, produkcijas prezentācijas, konkursu organizēšana un cita veida mārketinga pasākumi

Ar kādām izmaksām jārēķinās tirdzniecības misijas dalībniekiem?

Dalība kontaktbiržā ir bezmaksas. Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas rezervēšanu.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Jeļena Markūne, pārstāvniecības vadītāja
LIAA pārstāvniecība Lietuvā

Latvijos Respublikos Ambasada Lietuvos Respublikoje
M.K.Čiurlionio gatvė 76, LT 03100 Vilnius, Lietuva
Tālrunis: +370 52131140
Mobilais t.: +370 65233237, +371 22012778
E-pasts: jelena.markune [at] liaa.gov.lv