Bio2You kāpina apgrozījumu par 20%

10.05.2018.

Pērn kosmētikas ražotāja SIA «Bio2You» apgrozījums sasniedza 522 tūkstošus.

«2017. gads ir pirmais gads, kad sākām nopietni nodarboties ar eksportu, un «Bio2You» dubultoja eksporta apgrozījumu, salīdzinot ar 2016. gadu. Sākām eksportu ne tikai uz Eiropas valstīm, bet arī uz Krieviju, Ķīnu un ASV. Plānots, ka šogad eksporta īpatsvars pārsniegs 50% no kopējā apgrozījuma,» saka Rita Stražinska, SIA «Bio2You» līdzīpašniece.

Šī gada pirmajos trijos mēnešos apgrozījums salīdzinājumā ar to pašu periodu pērn ir audzis par 67%. «Jaunums šajā gadā ir tas, ka esam sākuši lielos apjomos ražot zobu pastu, ar ko mēs atšķiramies no visiem pārējiem Latvijas kosmētikas ražotājiem. Ceļš līdz efektīvai zobu pastas receptei un tehnoloģijai bija ļoti grūts un ilgs, taču mēs patiesi lepojamies ar sasniegto rezultātu,» teic uzņēmēja.

Šobrīd uzņēmuma sortimentā ir 165 produkti – sejas kopšanas produkti, matu, ķermeņa un bērnu kosmētika, produkti vannai un zobu pastas. Pagājušā gada beigās uzņēmums laida klajā trīs jaunas sejas maskas. R. Stražinska teic, ka jaunie produkti jau ir pieprasīti un ir sasnieguši lielu popularitāti. Vaicāta, kuri produkti tiek pirkti vislabāk, viņa norāda, ka ir grūti izdalīt kādu pirktāko produktu grupu, jo visi produkti tiek pārdoti līdzīgos apjomos.

Runājot par privāto preču produktu ražošanu, R. Stražinska norāda, ka pagaidām šādi pasūtījumi neveido lielu īpatsvaru, bet daudzi projekti šobrīd ir saskaņošanas stadijā, tāpēc viņa ceru, ka šis segments aizņems aizvien lielāku daļu uzņēmuma darbībā.

Šobrīd uzņēmumā strādā 12 darbinieki.