Bērnu apģērbu ražotāji Igaunijā prezentē jaunākās apģērbu kolekcijas

Šā gada 16. - 17. jūnijā notika Latvijas bērnu apģērbu ražotāju tirdzniecības misija uz Igauniju. Latvijas uzņēmumi vēlējās atrast jaunus sadarbības partnerus Igaunijā un prezentēt Latvijas dizaineru kolekcijas.

Tirdzniecības misijā piedalījās Latvijas uzņēmumi, piedāvājot tādus zīmolus, kā "Leny Tomy Factory", "Hebe”, "Beekid", "Zaza couture" un "Petra".

17. jūnijā misijas dalībnieki prezentēja savas 2014. rudens/ziemas, kā arī 2015. gada pavasara/vasaras kolekcijas. Izvēlētā prezentācijas vieta bija "Polhem PR showroom" Tallinas vecpilsētā, kas ir uzskatāma par labāko tirgū ieiešanas platformu Igaunijā modes un aksesuāru segmentā. Pasākuma apmeklētāju vidū bija vairāki Latvijas uzņēmumus interesējošie partneri un žurnālisti.

Lai arī Igaunijā patērētāji labprāt iegādājas vietējo ražotāju produktus, bērnu apģērbu segmentā piedāvājums no vietējo ražotāju puses ir ļoti ierobežots – āra apģērbu segmentā tirgū dominē divi ražotāji – "Huppa" un "Lenne", savukārt dizaina segmentā vērojams kvalitatīvu igauņu ražotājumu trūkums. Pozitīvi vērtējams, ka bērnu apģērbu ražotāju tirdzniecības misijas uz Igauniju bijušas rezultatīvas, jo uzņēmumi ieguvuši konkrētu tālāku kontaktu, tāpat iesaistījušies jaunās, igauņu organizētās un uz atpazīstamību vērstās, aktivitātēs.

Attēli: