Atcelta! Medicīnas tūrisma uzņēmumu tirdzniecības misija Īrijā (Dublinā)

Tirdzniecības misija ir atcelta!
Organizatori sazināsies ar reģistrētajiem dalībniekiem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas ārstniecības pakalpojumu sniedzējus piedalīties tirdzniecības misijā Īrijā, kas norisināsies no 2020. gada 30. līdz 31. maijam Dublinā.

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks organizēts īss informatīvs pasākums par Latviju kā pievilcīgu medicīnas tūrisma galamērķi, iepazīstinot diasporas latviešus un potenciālos sadarbības partnerus- apdrošināšanas kompāniju pārstāvjus, veselības aprūpes iestāžu vadītājus, medicīnas tūrisma aģentus ar jaunākajām tehnoloģijām un stiprajām pusēm, pakalpojumu klāstu un citām aktivitātēm medicīnas nozarē. Pasākuma laikā delegācijas dalībniekiem būs iespēja pēc iepriekšēja pieraksta sniegt bezmaksas priekškonsultācijas apmeklētājiem, tādējādi veicinot sadarbību pacientu piesaistē no ārvalstīm uz Latviju.

Pasākuma mērķis ir popularizēt Latviju kā pievilcīgu medicīnas tūrisma galamērķi, iepazīstinot ar jaunākajām tehnoloģijām un stiprajām pusēm medicīnas jomām, kā arī atbalstīt Latvijas diasporu, sniedzot pirmreizējas ārstu konsultācijas, lai veicinātu veselības profilaksi un efektīvu slimību ārstēšanu, sākotnējās stadijās.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai, LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pārrunātu tirdzniecības misijas programmu.

Plānotā tirdzniecības misijas programma:

Piektdiena, 29. maijs
Izlidošana no Rīgas, ierašanās Dublinā
Ieteicamais reiss FR 1977 12:55 RIX14:05 DUB

Sestdiena, 30. maijs
Darba seminārs 9:0018:00
Adrese: Ballsbridge Hotel, Pembroke Road, Ballsbridge, Dublin 4

Svētdiena, 31. maijs
Darba seminārs 9:0018:00
Adrese: Ballsbridge Hotel, Pembroke Road, Ballsbridge, Dublin 4

Pirmdiena, 1. jūnijs
Izlidošana no Dublinas, atgriešanās Rīgā
Ieteicamais reiss BT662 9:15 DUB–14:10 RIX

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Atgādinām, ka kopš 2020.gada 29.februāra dalībnieki vairs nevar pretendēt uz atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai.

Taču, par tirdzniecības misijas organizēšanu joprojām tiek piešķirts de minimis atbalsts uzņēmumiem, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Vairāk informācijas šeit.

Tirdzniecības misijas dalībnieku skaits – ne vairāk kā 6 uzņēmumi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Maija Helde, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 28600268
E-pasts: maija.helde [at] liaa.gov.lv