Apmācību seminārs “WeChat platformas izmantošana pārrobežu e-komercijas tirdzniecībā” (Rīgā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

2018. gada 14. decembrī, plkst. 9:00
LIAA 2. stāva konferenču zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2

LIAA sadarbībā ar Eiropas Savienības Mazo un vidējo uzņēmumu centru Ķīnā (EU SME Centre) organizē 2 apmācību seminārus uzņēmējiem, kas interesējās par eksporta iespējām Ķīnā, un vēlas uzsākt pārrobežu tirdzniecību, izmantojot e-komercijas platformas.

Šo divu semināru mērķis ir veicināt izpratni par Ķīnas tirgus īpatnībām un tendencēm, sagatavošanās procesiem eksportam uz Ķīnu, efektīvas platformas izmantošanu pārrobežu e-komercijas tirdzniecībā un atšķirības starp interneta tirdzniecību Ķīnā un Eiropā.

Otro apmācības semināru “WeChat platformas izmantošana pārrobežu e-komercijas tirdzniecībā” vadīs WeChat eksperts Felim Meade.

Tēmas aktualitāte: Pēdējā laikā strauji pieaug pārdošana uz Ķīnu, kas nav noslēpums – ir daudzu uzņēmumu vēlmju sarakstā. Tomēr lielākais klupšanas akmens jebkuram uzņēmumam, kas apsvēris ideju par iekļūšanu Ķīnas tirgū – godprātīga un kompetenta importētāja/izplatītāja atrašana, kā arī augstas izmaksas meitasuzņēmuma izveidei Ķīnā.

Uzņēmēji atzīst, ka izskatot alternatīvas, piemēram, iekļaut produkta izvietošanu labi pazīstamās Ķīnas e-komercijas platformās – ir krietni dārgākas vai apgrūtinošākas maziem un vidējiem uzņēmumiem Eiropā.

Uzskatām, ka uzņēmumiem būtu vērtīgi uzzināt par efektīvām metodēm – kā uzrunāt un nodrošināt veiksmīgu komunikāciju ar Ķīnas patērētājiem.

Seminārā pārstāvošās nozares: Jebkuras nozare/uzņēmums vai interesents, kas vēlas uzsākt tiešsaistes pārdošanu Ķīnā.

Lektors:
Felim Meade
- WeChat eksperts
Pēdējos 3 gados Ķīnu apmeklējis vairāk nekā 15 reizes – pieredze un spēcīgas zināšanas par to, kā Eiropas uzņēmumi tiešsaistē var iekļaut un pārdot savus produktus.Izveidojis savas pārrobežu elektroniskās tirdzniecības pārstāvniecību Ķīnā, kas nodrošina praktisku pieredzi un padomus citiem Eiropas uzņēmumiem, kuri vēlas iekļūt Ķīnā. Šobrīd veiksmīgi eksportē uz Ķīnu, pārdodot ne tikai WeChat, bet arī vairākus kanālus un platformas Ķīnā, tostarp: Kaola, JD.com, Red Book, 020 un vispārējo tirdzniecību.

Programma

Semināra darba valoda: angļu
Dalība bezmaksas.

Datu apstrādes drošības noteikumi

Prezentācijas:
Felim Meade. Build, Operate, and Profit from a Cross-Border WeChat Shop in China.

Kontaktinformācija:
Agnija Tračuma, projektu vadītāja
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Eksporta veicināšanas nodaļa

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
E-pasts: agnija.tracuma [at] liaa.gov.lv